12 Eylül 2014

Doğtaş Mobilya Verdiği Sözleri Tutmuyor.

09.08.2014 tarihinde Doğtaş mobilya'dan yatak odası takımı ve yatak aldım. Ürünü en geç 27 gün içerisinde teslim edeceklerini söylediler. Yeni evlendiğimizi ve teslim tarihinin çok önemli olduğu alışveriş öncesinde sürekli söyledik ve en geç 13.09.2014 de ürünlerin elimizde olması gerektiğini ilettik.

Teslimat tarihinden 1 hafta önce gecikme olmaması için arayıp hatırlatma yapmama rağmen bugün arayan yetkili ürünlerin hepsinin gelmediği ve ancak kısmi teslimat yapabileceklerini söyledi. Aradan 36 gün geçmesine rağmen panel mobilya diye tabir edilen dolap ve şifonyeri temin edemediler. Doğtaş Mobilya ürün satarken verdiği sözleri tutmuyor ve insanları mağdur ediyor.

Önder 817 Okunma

Cevaplar

  • Önder15 Eylül 2014

    Benimle kimse iletişime geçmedi.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi12 Eylül 2014

    Sayın Önder YÜKSEL Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Ayşe YILMAZ Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 3487 www.dogtas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön