Doğtaş Mobilya Ürünün Gecikmesi!

Ecem Ö. |

23.08.2015 tarihinde aldığım mobilyalarımın 21.09.2015 tarihinde kesin geleceği ama mağduriyet olmaması için 01.10.2015 olarak tarih yazacaklarını söylediler. Elimde teslim tarihi 01.10.2015 olarak gözüken sözleşme olmasına rağmen Doğtaş Mobilya'yı aradığımda, mobilyalarımın 15.10.2015 tarihinde gönderileceğini söylediler.

Zaten 1 aydır o mobilyaları bekliyorum. Yeni evliyim yemek yiyecek masam yok. Eşyalarım orta da dolabım gönderilmedi. Fiyasko bir durum. Böyle büyük bir firma insanı nasıl bu kadar mağdur edebilir. Bütün mobilyalarımın en geç 1 Ekim de bana gönderilmesini istiyorum yani sözleşmem de yazan teslim tarihini. Özel yapım da değil yani hiçbir ürün. Standart ürünleri.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ecem Ö.
  05 Ekim
  12:30

  gün geçmesin ki yeni bir olay yaşamayalım doğtaş mobilyayla. ürünlerimin sadece yarısı gönderiliyor ve onu bile göndermeyi başaramadılar. cuma yola çıkacak ve hafta sonu size ulaşır mutlaka dendi ama hala gelmedi ve gelecek diye aranmadıkda. müşteri hizmetlerinizin verdiği cevap bile doğru değil. en kısa sürede geri bildirim yapılacaktır dediniz 1 hafta oldu bir cevap bile alamadım. bana yardımcı olacağınızı söylüyornuz ama hiç yardımcı olan yok. daha yetkili biriyle görüşmek istiyorum artık

 • Ecem Ö.
  30 Eylül
  10:05

  Müşteri hizmetlerini arayalı 48 saat oldu durumla ilgili bir geri dönüş bile alamadım. Firmanızın bana bulduğu tek çözümde para iadesi. Benim sizin mobilyalarınızı beklemekle geçen 1 ayım ne olacak ve diğer tüm eşyalarımı o mobilyalara göre almıştım bu mağduriyetim ne olacak? Sözleşmemde yazan teslim tarihi yarın ama daha geri dönüş bile olmadı. En kısa süre dediğiniz acaba ne zaman? İllaha ki yasal yollara mı başvurmalıyız mağduriyetimiz için?

 • 28 Eylül
  15:24

  Sayın Ecem ÖZTÜRK;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Sevil Demir
  Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  444 3487
  www.dogtas.com.tr