01 Ekim 2015

Doğtaş Mobilya Ürünün Bozuk Çıkması!

Temmuz ayında İstanbul yolu şubesi Ankara'dan 14,270 TL'değerinde mobilya aldık. 10 Eylül tarihinde ürünler geldi, fakat eksik kırık yatak odasının garldolabının kapaklarını yerine takamadılar rayları bozuk dolap kapaklarının parçalarında eksik parçalar çıktı. Evimize 3 defa daha gelinmesine rağmen her gelişlerinde yetkili servis 4-5 saat uğraşıyor fakat takamadan bırakıp gidiyorlar. Şube ile sürekli görüşmemize rağmen sürekli 15 gün sonrasının tarihini veriyorlar. 3 gün içerisinde sorun giderilmezse yatak odası takımını geri vermek paramın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Gül 211 Okunma

Cevaplar

  • Gül 16 Ekim 2015

    Bu kadar ilgisiz kalitesiz bir firma daha yoktur herhalde bir daha asla hiç bir şey almam. Şikayeti iletmemizden beri sorunumuz hala çözülmedi. siento ismindeki grupta kesinlikle üretimle ilgili bir hata olduğunu düşünüyorum. Şikayetlere baktım bu grupla ilgili hep aynı şikayetler. Ürünleri gelip alıp gitsinler başka bir beklentimiz yok bu firmadan.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi01 Ekim 2015

    Sayın Gül ETM; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sevil Demir Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 3487 www.dogtas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön