01 Şubat 2014

Doğtaş Mobilya Ürünü Zamanında Teslim Etmiyor.

Mobilyalarımızın sözleşme tarihinde henüz tamamlanmadığı ve 1 ay içerisinde teslim edilebileceği söyleniyor. Bununla ilgili aradığımızda müşteri hizmetleri 24 saat içerisinde geri dönüş yapacağını söylediği halde arama yapılmıyor bilgi vermekten acizler.

Ürün teslim edileceği zaman da saat 9-12 arası teslimatınız olacak dedikleri halde saat şu an 15:47 hala teslimat sağlanmadı 1 saat sonra geliriz diyor mobil jet firmasında M*** bey. Doğtaş Mobilya ve teslimat için çalıştığı mobil jet firması kesinlikle işlerini profesyonel bir şekilde yapmamaktadır.

Esen 171 Okunma

Cevaplar

  • Esen 21 Şubat 2014

    şikayetimiz konusundaki çalışmalarda doğtaş firmasına yakışmayacak lakayıt tavırlarla devam ediyor. tercih ettiğimiz için hergün pişmanlık duyuyoruz. sinir sisteminizin bozulmasını istemiyorsanız Doğtaş firmasını kesinlikle tercih etmesin insanlar.

  • Esen 21 Şubat 2014

    kesinlikle hiçbir zaman tercih edeceğim bir marka olmayacak doğtaş ve çevremdekileri de bu firmanın lakayıt tavurlarından muzdarip olmamaları için uğraşacağım. hala mobilyanın ayakları gelmedi bir buçuk aydır doğtaştaki çalışanları aramakla geçiyor ömrümüz.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın ilgili; Müşterimizin şikayeti ile ilgili gerekli çalışmalar başlatılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA MÜŞ. HİZ.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön