Doğtaş Mobilya Ürünü Tamir Etmedi.

Aziz Ethem T. |

Ankara Polatlı'daki evimize yeni evlendiğimiz için Doğtaş Edremit mağazasından aldığımız Dolce Bella yemek odası takımının T.V ünitesinin evde olmadığımız sırada bacakları kırılmış. Eve geldiğimizde şaşırdık. Konuyla ilgili gelen teknik servis 10 gün içerisinde bacakların değişeceğini söylemesine rağmen ne bacaklar değişti nede bilgi verildi.

Mağazayı aradığımızda ise son derece duyarsız bir şekilde bizim yapacağımız bir şey yok teknik servisle görüşün şeklinde cevaplar verilmektedir. Üzülerek belirmeliyim ki bugün avukatımla yaptığım görüşmede noter kanalıyla tespit yaptırıp dava açılması konusunda aldığım görüşü uygulamaktan başka çare kalmamıştır.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Bayi Personel Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aziz Ethem T.
  23 Temmuz
  16:17

  Doğtaş firması bırakın sıkıntıya ilgi göstemeyi bir telefon dahi etmemiştir.Bugün itibari ile firmaya dava açmış bulunmaktayız.Yapacak birşey kalmamıştır.
  A.Ethem TOLUN

 • Aziz Ethem T.
  17 Temmuz
  16:29

  Sayın Ayşe HANIM,
  Gerekli birimlerin aramasını bekliyecek vaktimiz maalesef kalmamıştır.Yeni evli bir çiftin evine yakışmaktamıdır sizce?Gerekli mercilerde görüşmek üzere...
  Saygılarımla
  A.Ethem TOLUN

 • 17 Temmuz
  14:22

  Sayın Aziz Ethem TOLUN;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Ayşe YILMAZ
  Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi