31 Ağustos 2013

Doğtaş Mobilya Ürünler Kısa Zamanda Deforme Oldu!

Karmen modelinde o kadar çok hata çıktı ki 2 yıldır servisin kaç defa geldiğini hatırlamıyorum bile. Mesela sandalyeler birkaç hafta kullandıktan sonra gıcırdamaya başlıyor ve kumaşları çok fena bozuluyor. Salonda olmayan, yani kullandığımız 3 sandalye de birer kez değişti ve bir diğeri tadilat gördü.

Karmen modelini bize sattıklarında 7 yıl garanti verdiler, sonradan öğrendik ki sandalyeler dahil değilmiş ve maalesef sandalyeler üzerinden sadece 2 yıl geçmesine rağmen dökülüyorlar. Değiştirme talebine bulunduk umursamadılar. Dolap kapaklarının ağzı gözü yamuluyor, orası burası kalkıyor vs, vs. İnanın Doğtaş mobilyadan alış veriş yaptığımız için çok pişmanız ve dünyanın parasını ödedik.

Coskun 108 Okunma

Cevaplar

  • Coskun12 Kasım 2013

    gelip bir iki fotoğraf çekip kayboldular, bir daha kesinlikle doğtaş mobilya almam, yeni evlenen arkadaşlara da almamaları yönünde tavsiyelerim sürecek.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti bölge servisimize iletilmiştir. Müşterimizin şikayeti ile bölge servisimiz gerekli desteği verecektir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön