Doğtaş Mobilya Ürün Teslimatında Gecikme.

Melahat B. |

22 Ağustos 2015 tarihinde Doğtaş Mobilya Etiler Şubesi'nden koltuk takımı., yemek ve yatak odası siparişi verdik. Hiçbir sıkıntı olmayacağı garantisi bize verilerek teslimat adresi Ankara olan ürünleri İstanbul'dan satın aldık. Sözleşmede 28 Eylül son teslim tarihi gözükmesine rağmen ürünler bu tarihte elimize ulaşmadı, hatta mobilyanın teslimat tarihini teyit etmek amacıyla 28 Eylül öncesi mağazaya uğradığımızda mağaza müdürünün asık suratlı tavrıyla karşılaştık. Güleryüz ürün satılana kadar çünkü! Eşyaların 5 Ekim'de elimizde olacağını söylediler. 5 Ekim'de de gelmedi. Şimdi de 13 Ekim diyorlar. Bizi mağdur ettiler. Şikayetçiyiz.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melahat B.
  02 Kasım
  15:11

  Etiler Doğtaş Mobilya mağazası çalışanları yalanla dolanla iş yürütüyorlar. 13 Ekim'de binbir şikayet üzerine yapılan teslimatta sipariş verdiğimiz köşe takımı hariç bütün ürünlerin teslimatının yapılacağı ödenmeyen tutarın ödenmesi bizden istendi. Ancak teslimat günü televizyon ünitesi, orta ve yan sehpa ve berjerin gelmediğini ayrıca ikili ve berjer renklerinin yanlış olduğunu gördük. Mağaza müdürü Emre Bey bana benim renkleri bu şekilde istediğim iddasında bulundu. Bende sözleşmede doğru şekliyle olduğunu söyleyince ondaki sözleşmede de onun dediği gibi olduğunusöyledi. Hatta bana Koltuğu gördün rengini beğenmedin şimdi çamura yatıyosun gibi saçma sapan iddialarda bulundu. Koltuğu açmadım oysa.

 • Melahat B.
  09 Ekim
  07:32

  Sayin Sevil Demir
  Bana yardımcı olacaginizi soylemissiniz de beni henüz konuyla ilgili bilgilendirmek için arayan olmadı. Dun ben magazayi ve müşteri hizmetlerini aradım. mağaza mdr u urunlerin Ankara'da bayide olduğunu, müşteri hizmetleri ise fabrika cikis tarihinin 18 Ekim olduğunu, urunlerin hala fabrikada olduğunu belirtti. Biri dogruyu soylemiyor ama kim? Urunlerimin en geç bu hafta sonu teslim edilmesini istiyorum.

 • 08 Ekim
  09:43

  Sayın Melahat BACACI;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Sevil Demir
  Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  444 3487
  www.dogtas.com.tr