06 Ekim 2016

Doğtaş Mobilya Ürün Kusuru...

Doğtaş Mobilya'dan (Sipariş No:140****) aldığım Retro Masa ürünü kusurlu geldi. Evimize monteye gelen arkadaşlar ürün kusurlu hemen yarın değiştirilir deyip masayı da evde bırakıp gittiler. Bunu satın aldığımız bayiye ilettik. Çağrı merkezine ilettik herkes farklı bir yanıt vermektedir. 1 ay sipariş sürecini bekledik. Ben neden 1 ay daha parça beklemek zorunda kalıyorum. Ürün bana kusurlu geldi diye ben neden bekletiliyorum? Acil olarak bu konuda çözüm beklemekteyim. Ben ürünümün parçasını değil kısa sürede masanın tamamen değişmesini istemekteyim. Bu konuda acil bir çözüm bulunmazsa yargıya başvuracağım.

Hüseyin 398 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin 10 Kasım 2016

  Yetkililerden Tarafımıza halen dönüş olmamıştır. Asla kimseye Doğtaş Mobilya ı tavsiye etmiyorum. Her şey parayı alana kadar sanırım. Aylardır ürünümüzün değişmesini bekliyoruz.

 • Hüseyin 04 Kasım 2016

  Halen tarafımıza bir dönüş olmadı. Utanmadan buradan dönüş yapıp hiçbir şekilde tarafımıza bir yanıt yok. Parayı aldıktan sonra ürünlerinin destek konusunda hiçbir iyi tarafları yok. Kimse sakın Doğtaş Mobilya'tan herhangi bir ürün almasın gelen üründe kusurlu ise hemen iade etsin.

 • Hüseyin 03 Kasım 2016

  Doğtaş Mobilya'dan (Sipariş No:140****) aldığım Retro Masa ürünü kusurlu geldi. Evimize monteye gelen arkadaşlar ürün kusurlu hemen yarın değiştirilir deyip masayı da evde bırakıp gittiler. Bunu satın aldığımız bayiye ilettik. Çağrı merkezine ilettik herkes farklı bir yanıt vermektedir. 1 ay sipariş sürecini bekledik. Ben neden 1 ay daha parça beklemek zorunda kalıyorum. Ürün bana kusurlu geldi diye ben neden bekletiliyorum? Acil olarak bu konuda çözüm beklemekteyim. Ben ürünümün parçasını değil kısa sürede masanın tamamen değişmesini istemekteyim. Bu konuda acil bir çözüm bulunmazsa yargıya başvuracağım. Halen tarafımıza bir dönüş olmadı. Utanmadan buradan dönüş yapıp hiçbir şekilde tarafımıza bir yanıt yok. Parayı aldıktan sonra ürünlerinin destek konusunda hiçbir iyi tarafları yok. Kimse sakın Doğtaş'tan herhangi bir ürün almasın gelen üründe kusurlu ise hemen iade etsin.

 • Hüseyin 03 Kasım 2016

  Halen tarafımıza bir dönüş olmadı. Utanmadan cevap verip dönüş yapılmıyor. Kimse Doğtaş'tan bir ürün almasın parayı alıp ürünlerinin arkasında durmuyorlar. Çağrı merkezi zaten neyin kafasını yaşıyorsa suçu bayiye atıyor ilgilendikleri yok.

 • Doğtaş Mobilya Temsilcisi06 Ekim 2016

  Sayın HÜSEYIN TÜFEKÇI Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinize istinaden en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön