Doğtaş Mobilya Ürün Kusuru...

Hüseyin T. |

Doğtaş Mobilya'dan (Sipariş No:140****) aldığım Retro Masa ürünü kusurlu geldi. Evimize monteye gelen arkadaşlar ürün kusurlu hemen yarın değiştirilir deyip masayı da evde bırakıp gittiler. Bunu satın aldığımız bayiye ilettik. Çağrı merkezine ilettik herkes farklı bir yanıt vermektedir. 1 ay sipariş sürecini bekledik. Ben neden 1 ay daha parça beklemek zorunda kalıyorum. Ürün bana kusurlu geldi diye ben neden bekletiliyorum? Acil olarak bu konuda çözüm beklemekteyim. Ben ürünümün parçasını değil kısa sürede masanın tamamen değişmesini istemekteyim. Bu konuda acil bir çözüm bulunmazsa yargıya başvuracağım.

Etiketler :

Ürün Değişim Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin T.
  10 Kasım
  17:28

  Yetkililerden Tarafımıza halen dönüş olmamıştır. Asla kimseye Doğtaş Mobilya ı tavsiye etmiyorum. Her şey parayı alana kadar sanırım. Aylardır ürünümüzün değişmesini bekliyoruz.

 • Hüseyin T.
  04 Kasım
  09:18

  Halen tarafımıza bir dönüş olmadı. Utanmadan buradan dönüş yapıp hiçbir şekilde tarafımıza bir yanıt yok. Parayı aldıktan sonra ürünlerinin destek konusunda hiçbir iyi tarafları yok. Kimse sakın Doğtaş Mobilya'tan herhangi bir ürün almasın gelen üründe kusurlu ise hemen iade etsin.

 • Hüseyin T.
  03 Kasım
  23:35

  Doğtaş Mobilya'dan (Sipariş No:140****) aldığım Retro Masa ürünü kusurlu geldi. Evimize monteye gelen arkadaşlar ürün kusurlu hemen yarın değiştirilir deyip masayı da evde bırakıp gittiler. Bunu satın aldığımız bayiye ilettik. Çağrı merkezine ilettik herkes farklı bir yanıt vermektedir. 1 ay sipariş sürecini bekledik. Ben neden 1 ay daha parça beklemek zorunda kalıyorum. Ürün bana kusurlu geldi diye ben neden bekletiliyorum? Acil olarak bu konuda çözüm beklemekteyim. Ben ürünümün parçasını değil kısa sürede masanın tamamen değişmesini istemekteyim. Bu konuda acil bir çözüm bulunmazsa yargıya başvuracağım. Halen tarafımıza bir dönüş olmadı. Utanmadan buradan dönüş yapıp hiçbir şekilde tarafımıza bir yanıt yok. Parayı aldıktan sonra ürünlerinin destek konusunda hiçbir iyi tarafları yok. Kimse sakın Doğtaş'tan herhangi bir ürün almasın gelen üründe kusurlu ise hemen iade etsin.

 • Hüseyin T.
  03 Kasım
  11:03

  Halen tarafımıza bir dönüş olmadı. Utanmadan cevap verip dönüş yapılmıyor. Kimse Doğtaş'tan bir ürün almasın parayı alıp ürünlerinin arkasında durmuyorlar. Çağrı merkezi zaten neyin kafasını yaşıyorsa suçu bayiye atıyor ilgilendikleri yok.

 • 06 Ekim
  09:20

  Sayın HÜSEYIN TÜFEKÇI

  Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz.

  Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir.

  Şikayetinize istinaden en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  Doğtaş İletişim Merkezi
  444 34 87