Doğtaş Mobilya Ürün Hakkında Yanlış Bilgi Verdi!

Can A. |

Şubat ayında parasını peşin olarak vererek Doğtaş Mobilya Rize bayisinden mobilya aldım. Mystick yemek odası alırken yemek masasının açılır kapanır formatta olduğu söylendi fakat 07. 09. 2013'te mobilyaları teslim alırken yemek masasının sabit 2 metre olduğunu gördük ve 09. 09 pazartesi değişmeleri için başvuruda bulunduk.

Müşteri hizmetleri ve Doğtaş Karadeniz bölge müdürü ile yaptığımız görüşmeler sonucunda değişemeyeceklerini gördük ve Rize bayisi tarafından mağdur edildim. Müşterisine bu kadar kötü davranan ve haklarını gözetmeyen müşteri memnuniyetini umursamayan bir firma olamaz. Belki ben 3-4 bin TL kaybettim ama çok müşteri kaybedecek.

Etiketler :

Ölçü - Boyut Bayi Personel Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can A.
  26 Eylül
  18:26

  Bu arada doğtaş olarak siz değil bayinizin kararı verdiğini ve bayinizin de parayı aldıktan sonra hiç bir şeyi umursamadığı çok ortada kurumsal değilsiniz yada müşterisini memnun etmek isteyen bi firma saygılarımla lanet olsun doğtaşa

 • Can A.
  26 Eylül
  18:05

  Ya hala bi karar veremediniz aferim doğtaş

 • 26 Eylül
  17:18

  Sayın İlgili ;
  Müşterimizin ürününe değişim kararı verilmemiştir.
  Bilgilerinize arz ederiz.
  DOĞTAŞ MOBİLYA
  Müş. Hiz.

 • Can A.
  23 Eylül
  15:04

  Doğtaş mobilyadan hiç bir geri dönüş yapılmadı şikayetim dikkate alınmadı şikayetim var a teşekkürler ama doğtaş size de dikkate almadılar.

 • Can A.
  19 Eylül
  17:45

  cevabınızında şu şekilde olacağını biliyorum bayii ile görüşün o kadar küçüleceksiniz ki müşteri hakları umurunuz da değil üç beş kuruş kazanın sonra türkiyenin en büyük firması olursunuz