09 Eylül 2013

Doğtaş Mobilya Ürün 1 Yılda Deforme Oldu!

Geçtiğimiz yıl ADALI Mobilya Dekorasyon İnş. Malz. Turz. San. Tic. Ltd. Şti. İstanbul yolu 4. km. adresindeki Doğtaş Mobilya mağazasından aldığım ve 22. 06. 2012 tarihinde tarafıma teslim edilen Bari (3+2+1+1) oturma grubunun İkili ve üçlü koltuklarının ortalarında çökmeler meydan geldi.

İkili ve üçlü koltukların hem süngerleri hemde iskelet sisteminin önündeki kayıt tahtalarındaki eğilmeler görülebilir. Sonuç olarak üzerinde oyun oynanmayan bu ürünlerdeki bu bozulmalar anlaşılır gibi değil. Telefonla adı geçen mağazaya durum bildirildiyse de bir sonuç alamadım. Bu sorunun çözülmesini ve ürünün yenisi ile değiştirilmesini talep ediyorum.

Ertan 168 Okunma

Cevaplar

  • Ertan25 Eylül 2013

    12 gün olmasına rağmen firmadan sonuçla ilgili hala ses çıkmadı.

  • Ertan13 Eylül 2013

    Firma oldukça hızlı bir şekilde cevap vererek ilgilileri yerinde tespit için gönderdi. Gelen yetkililer şikayet konusunu ve belirtilen alım tarihinin doğruluğunu tespit için hem oturma grubunu hemde faturayı fotoğraflama yaparak gittiler. Sonraki adımlar hakkında bir bilgi vermediler umarım ürünün yenisi ile değişimi yapılır.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti İstanbul bölge servisimize iletilmiştir. En kısa sürede kendisine hizmet verilecektir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön