12 Şubat 2016

Doğtaş Mobilya Teslim Edilmemesi..

09/11/2015 te Şanlıurfa Karaköprü Doğtaş Mobilya mağazasından Zen yemek masası ve 6 adet sandalye ödemesi yapılarak alınmıştır. Ürün alınırken 21 iş günü içerisinde teslim edileceği beyan edilmesine rağmen yemek masası 2,5 ay sonra teslim edilmiş olup sandalyeler şu an itibari ile halen teslim edilmemiştir.

Doğtaş iletişim 444 34 87 aradığında fabrikadan çıktığı söylenmiştir. 10 Gün sonra teslim edilmemesi üzerine bugün doğtaş müşteri hizmetleri aradığında ürünün henüz halen üretimde olduğu söylenmiştir. 3 ay geçmiş olmasına rağmen sandalyeler teslim edilmediği gibi üstüne bir de doğtaş gibi kurumsal bir mağaza yalan beyanda bulunmaktadır.

Hem müşteri hizmetlerinin hem alışveriş yaptığımız mağaza yetkililerinin kesin bir tarih verememesi ürünün teslimatını ciddi bir süre geciktirmeleri şu an için 3 ay daha ne kadar uzayacağı belli değil.

Sibel 462 Okunma

Cevaplar

  • Sibel14 Şubat 2016

    Tek tavsiyem doğtaştan uzak durun yakınlarınızı uzak tutun

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi12 Şubat 2016

    Sayın SİBEL CAN EROL; Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön