Doğtaş Mobilya Teknik Servisi Hayal Kırıklığı Yaşattı.

İrem G. |

Mayıs ayında tüm evimizin eşyalarını Doğtaş'ı tercih ederek teslim aldık. Müşteri memnuniyeti ve teknik servis desteğini göz önünde bulundurmuştuk ki hayal kırıklığına uğradık. Eşyalarımı Doğtaş'tan aldığım için hala memnunum fakat ilk aydan tüm dolap kapaklarım düştü bir çekmecem anlamsız şekilde açılmıyor ve bir koltuğumun sırt minderindeki kumaşta (kadife) küçük bir delik keder olduğunu havalandırma sırasında fark ettim.

Temmuz ayının ikinci haftası 02863174545 numaralı telefondan şikayetimizi bildirdik. Ramazan bayramından sonraki hafta gelinecek denildi. O gün bugündür 20 günde bir arıyorum hala gelen bir servis olmadı. Yardım bekliyorum. 2,5 ay oldu bu kuruma yakışan bu değil!

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrem G.
  24 Eylül
  09:28

  sayın site yöneticileri hala firmadan bir ses çıkmadı sizde yayınladığım msj sonrası aramalarını bekledim fakat arayan olmayınca tekrar ben iletişime geçtim 20 eylülde geleceklerini belirten ama üç aydır gelmeyen DOĞTAŞ 20 EYLÜLDE DE YETKİLİ SERVİS GÖNDERMEDİ. MİLYAR VERDİĞİM EŞYALARI DOLAP KAPAKLARI AÇIK ÇEKMECELER KULLANILMAZ VE KOLTUĞUMU KEDERLİ KUMASIYLA KULLANIYORUM. MİLYAR ÖDEDİM KARŞILIĞI İLGİSİZLİK

 • İrem G.
  09 Eylül
  10:45

  Sayın yetkili doğru bilgilendirme olsun diye mesaj yazma gereği duyuyorum eşyalar eşim EMRE GÜNÖZEN adına faturalandırıldı. şikayet formu da onun adına açıldı. biz bu hafta başında tekrar aradık bizi yine ve yine eylülün 20 sinden sonra gibi bir tarihe attıkları için artık 2,5 aydır beklemekten sıkıldım böyle bir aracı siteye başvurma gereği duydum daha doğrusu sizin ilgisiz yetkili teknik servis hizmetiniz bana bunu yaptırttı

 • 08 Eylül
  17:54

  Sayın İrem GÜNÖZEN ;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Ayşe YILMAZ
  Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  444 3487
  www.dogtas.com.tr