17 Ekim 2016

Doğtaş Mobilya Sözünü Tutmadı.

24 Eylül de bize teslim edileceği sözleşme ile resmi olarak söz verilen mobilyalarımız bir türlü tam olarak tekin edilmiyor. Neredeyse her gün 3 4 kez arayarak sadece bir yarısını 27 Eylül'de alabildik. Diğer kısmını ise 15 Ekim'de ancak getirebileceklerini dün söyleyebildiler. Bu tarihi de yine her gün arayarak sorarak kendimiz öğrenebildik. Evde tüm gün boyunca bekliyoruz ve hala haber verilmiş değil. Bir daha bu firmalardan alışveriş yapmayacağım. Güvenimiz çok sarsıldı.

Mujdat 303 Okunma

Cevaplar

  • Mujdat 17 Ekim 2016

    Tüm gün bekledikten ve en az 10 kere, farklı farklı birimlerinizi aradıktan sonra., 15 Ekim akşam 18:30 da Kelebek ve Doğtaş mobilyaları eksik parçaları yine eksik olarak gelebildi... Evde misafir ağırlarken Doğtaş ve Kelebek Mobilya, gardırop montajını sürdürüyordu. Bu arada yine eksiğimiz var, doğtaş TV ünitemiz hasarlandığı için montajı yapılmayacağı söylendi. Montaj yapılan Kelebek Mobilya marka gardırop ise yan çıtaları e esnemeler çıkmalar var. Daha önce kurulan 3lü koltuk dikiş düğmesi yerinden çıktı. Konsolun altına yerleştirilmesi gereken plastik parçalar takılmamış yerleri çiziyor. Komodin altına fazladan yükseltme sözü verilmişti halen gelmedi. Yepyeni mobilya aldık sözde, başımıza gelmeyen kalmadı.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın MUJDAT ERSARI Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön