16 Mayıs 2013

Doğtaş Mobilya Sorunun Giderilmemesi!

Aldığım tekli ve üçlü koltuk arasında renklerinde ton farkı vardı bayiye gittik düzeltilmesini istedik tamam dedi bizde madem yenisi gelecek teklinin yerine üçlü gelsin dedik ona da tamam dediler 45 gün sonra nihayet geldi fakat gelen koltuk hem ton farkı vardı hemde ayakları daha koyu renkteydi tekrar bayiye gittik bize lojistik karar verecek dedi.

15 gün sonra nihayet lojistik geldi fakat gelen beyfendi bize diyor ki siz koltuğu değiştirdiğinizden dolayı ton farkı olabilir diyor fakat bizim ürünü değiştirme sebebimiz ilk geldiğinde de ton farkı vardı ondan keyfi değil 20 gündür hiç bir cevap alamıyorum doğtaş gibi büyük bir firma yaptıkları bu hatayı müşterimi ödeyecek bir cevap bekliyorum.

Emine 116 Okunma

Cevaplar

  • Emine11 Temmuz 2013

    arkadaşlar hiç bir iletişime geçmediler benimle aradan 4 ay geçti bir yanıt alamayınca tüketici haklarına şikayet ettikten 2 hafta sonra aramaya başladılar öncesinde doğtaş benle iletişime geçmemiştir bunu bilin

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayetleri ile ilgili gerekli çalışmalar yapılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön