03 Şubat 2014

Doğtaş Mobilya Sorunumu Çözmedi.

Doğtaş Mobilya'da süreç çok yavaş işliyor. 2 yıl önce açtığım konunun sorunu halen giderilmedi. Üstelik ürünlerinde devamlı sorun yaşıyoruz. Vidaları düşüyor ürünlerin elimde tornavida sıkıyorum.

Doğtaş Mobilya Hizmetini Sadece Ürününü Satana Kadar Veriyor !
http://youtu.be/2MYv4ieu8YE

Resul 157 Okunma

Cevaplar

 • Resul 15 Temmuz 2014

  Faturası yok diye ödemediğiniz ürnler ne olucak. Yada ucuza ürettiğiniz sonucu ölümle sonuçlanacak kazaların yaşanmasına neden olacak ürünleriniz ne olucak. Halen kurulumdan kaynaklanan çizikler için cila gönderecektiniz! Hiç bir aksiyn olunmadı.

 • Resul 13 Şubat 2014

  Faturası yok diye diğer kırılan ürünleri ödemicekmisiniz. Doğtaşın hatalı ürettiği ürünün düşmesi ile kırılanlardır. Görsel ve Videosu detaylı bilgisi gönderilmiştir.

 • Doğtaş Mobilya Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sayın ilgili ; Müşterimizin şikayeti ile ilgili faturası olan kırılan ürünlerinin ödemesi yapılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA MÜŞ. HİZ.

 • Resul 06 Şubat 2014

  Kırılan düğer ürünün ödemesi yapılmadan nasıl ödendi dersiniz anlamıyorum. Bayinize 2 yıldır iletiyorsunuz bende 2 yıldır yazıyorum. Ne zaman çözeceksiniz. yönetim kuruluna kadar yazmama rağmen.

 • Doğtaş Mobilya Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sayın ilgili; Müşterimizin kırılan ürünlerinin fatura da belirtilen ödemesi yapılmıştır. Diğer sorunları ile ilgili bayimiz en kısa sürede destek verecektir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA MÜŞ. HİZ.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön