09 Eylül 2013

Doğtaş Mobilya Sehpa Leke Tutuyor!

Sehpa leke tutuyor. Hayatımda böyle bir şey görmedim. Kumaş değil bildiğin sehpa. Koskoca Doğtaş nasıl böyle hatalar yapar. Bir değil iki değil. Hizmet konusunda sorun yaşadık. Hatalı teslim sorunu yaşadık.

Bir kaç ay oldu ilişiğimizi kestik. Şimdi de sehpa kötü. Daha da uğraşmak istemiyorum. Doğtaş Mobilya'dan şikayetçiyim.

Canan 117 Okunma

Cevaplar

  • Canan01 Ekim 2013

    Servis geldi. Dönülen cevap aynen şöyle; "Lekeden dolayı değişim sağlayamıyoruz. Fakat sehpanın ayakları dışındaki masrafı karşılarsanız değişim bu şekilde yapılabilir." Sayın Doğtaş, sehpa zaten iki parça. Size tekrar sehpa parası vereceğime bu sehpayı çöpe atar yenisini alırım. Sizden isteğim bu lekelerin nasıl çıkartılabileceği? Değişim şart değil fakat salonun ortasında beyaz bir sehpa var. Pis lekeli görüntüsü var. Üstüne çay, meyve suyu renkli soğuk yada sıcak bir sıvı damladığında anında leke tutuyor. Çıkartmak için çok denedim ama çıkmıyor. Servis te geldiğinde denedi olmadı. Şimdi sonuç nedir? Tşk.

  • Canan12 Eylül 2013

    Mobilyaları alalı bir yıl oldu. Hala iletişim halindeyiz. Bizi bir memnun edemediniz. Şimdi de iyi bir beklentim yok açıkçası. Gerekli destek neyse yapın görelim öyleyse. Tşk.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın İlgili; Müşterimizin şikayeti konusunda bölge servisimiz bilgilendirilmiş olup gerekli desteği verecektir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön