08 Eylül 2015

Doğtaş Mobilya Satın Aldığım Ürünün Teslimatının Yapılmaması!

06.09.2015 tarihinde bir TV ünitesi aldım ve parasını nakit ödedim. Ürün 07. 09.2015 tarihinde evime teslim edilecekti, fakat edilmedi. 08.09.2015 tarihinde firmayı arayıp ürünüm neden gelmedi hala dediğimde bana verdikleri cevap;

size ürün fiyatını 220 TL eksik söylemişiz ya gelin paranızı alın satımı iptal edelim ya da ürünü istiyorsanız gelin 220 TL daha ödeyin diyorlar. Satın işi bitmiş mal alınmış bana tekrardan ücret çıkartıyorlar, Doğtaş Mobilya ana firmayı aradığımda ise hakem heyetine gitmemi söylüyor. Ana firmanın bile altındaki bayisine bir sözü geçmiyor, prensip ve sistem yok.

Ramazan 264 Okunma

Cevaplar

 • Ramazan 15 Eylül 2015

  Mersin ili Mezitli içesi Doğtaş Mobilya şubesinden 06.09.2015 tarihinde bir TV ünitesi aldım kendi yanlışlıklarından ötürü satım işlemini iptal edelim dediler tamam dedim verdiğim parayı geri ödeyeceklerdi, ben para ödeme işlemini bankamatik kartımla yaptım (kredi kartı değil) her yerde bankamatik kartı nakit işlemi görür. Bende bankamatik kartımla ödememi yaptım. Fakat Doğtaş Mobilya bayi satışı iptal ederken paramı nakit ödemiyor, kredi kartıyla taksitle ödemişim gibi muamele yapıp hesabınıza yatacak diyor ve bu işlem içinde 4-5 gün sürecek diyor, bu gibi Doğtaş Mobilya şikayetlerine baktığımda geri ödeme süresi 1 haftayı buluyor, paramın nakit ödenmesini istiyorum.

 • Ramazan 09 Eylül 2015

  Doğtaş Mobilya çağrı merkeziyle görüştüm, görüşmemede bana yardımcı olmayıcaklarını ilettiler, Mersin'deki şubenin şartlarına kendilerinin söz hakkı olmadığını ve müşterinin mağduriyeti hakkında kendilerinin bir şey yapamayacaklarını söylemeleri benim Doğtaş Mobilya hakkında pasif ve aciz bir firma olmasını düşünmeme neden oluyor. Doğtaş Mobilya Şubeye sahip olan şahıslar bugün varlar yarın kepenk kapatır giderler, fakat Doğtaş Mobilya markası eğer daha bir yüzyıl boyunca kendine bir vizyon biçmişse müşterisini şubelerdeki para heveslisi bir takım tüccara ezdirmemesini kendine misyon edinmelidir. Ne yazıkki doğtaşın şikayet listesindende bellidirki doğtaşın şubelerden kaynaklanan sorunu dolayısı ile geleceği karanlıktır.

 • Ramazan 09 Eylül 2015

  Şikayet msjımın üzerinde neredeyse 24 saate yaklaştı fakat hala yetkili kimseden çözümleyici bir mesaj ya da telefon ile cevap alamadım, parasını verdiğim ürün, satışı yapılmış ürün, nasıl, neden hala evime teslim edilmiyor, yetkili biri yok mu bu işi çözecek, Doğtaş Mobilya Mersin Mezitli şubesi hala ürünümü teslim etmedi ve etmiyecem diyor, lütfen bir yetkili cevap versin.

 • Doğtaş Mobilya Temsilcisi08 Eylül 2015

  Sayın Ramazan BURAK; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sevil Demir Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 3487 www.dogtas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön