Doğtaş Mobilya Parayı Alana Kadar Herşey Güzel!

Soner S. |

Temmuz sonuna doğru dedikleri tarihten birkaç gün sonra salon takımı geldi fakat koltuklar gelmedi. Tarih belirledik fakat yine söylenen tarihte gelemedi. 3-4 gün aramalar sonucu zar zor getirttim koltukları. Bu sefer taşınırken koltuk yırtıldı. Bunun üstüne 3-4 hafta sonra bir ekip gelerek kumaş örneği almak için koltuğu kesip gittiler. Sonra yine 3-4 hafta haber yok ve dün ekip gelerek koltuğu alacaklarını ve tekrar kumaş kaplanıp geleceğini söyledi. Zaten koltuk taşınırken hasar gördü ve tekrar gidip gelecek arada sökülecekmiş! O zaman ben neden sıfır koltuk almak için Doğtaş'a bu parayı verdim. Sonuç koltuğu vermedim sıfırı gelmeden ve geçen süre 3 ay! Sorun çözülemedi!

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Geç Teslimat Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Yetkili Servis Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner S.
  25 Kasım
  22:19

  Cozum sureci su; 2 gun sonra arayip mesaj alindi denildi.2 hafta gecti cozum olmadigi icin musteri temsilcisini aradim.Sonuc yine ayni.1 aydan fazla oldu sifir cozum.5 ayda bir firma cozum bulamiyorsa ben bunda artniyet ararim...

 • 16 Ekim
  14:34

  Sayın Soner SEVİNÇ ;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Ayşe YILMAZ
  Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  444 3487
  www.dogtas.com.tr