19 Ekim 2016

Doğtaş Mobilya Paramı İade Etmiyor.

Doğtaş Mobilya'dan aldığım üçlü Casablanca Chesterfield koltuk satış sırasında maksimum 2 hafta içinde gönderileceğine dair söz verilip tarafıma satılmasına rağmen sözleşmedeki teslimat tarihi olan 1 aylık süreçte bile teslim edilmedi. Sözleşmenin feshi için attığım maile geri dönüş yapan olmadı. Bütün aramalarıma rağmen karşımda bir muhatap bulamıyorum. Maili merkeze ilettiklerini ve geri dönüş yapacaklarını söyleyip başlarından atıyorlar.

1 aydır mobilyam gelmediği için evime taşınamıyorum. Doğtaş firmasının şikayetlerini incelediğinizde zaten firmanın genel tavrının bu olduğunu anlamak zor olmuyor, fakat kanuni yollara başvurmanız bile onlar için bir şey ifade etmiyor. Profesyonel görünen ama hiç profesyonel olmayan bir firma. Kanuni yollardan gereken neyse hepsini yapıp en kısa zamanda bu olayı çözeceğim.

Esra 842 Okunma

Cevaplar

  • Esra23 Şubat 2017

    Üzerinden 4 ay geçmesine rağmen ne arayan var ne soran ben arıyorum ona bile dönüş yapan yok. Buraya yalandan cevap yazıp insanları kandırmayın boşuna.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın ESRA O. Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön