22 Ocak 2014

Doğtaş Mobilya Öyle Bir Montaj Yaptılar ki Gardırop Üzerimize Devrildi!

Doğtaş Mobilya'dan yatak odası takımı aldım ve 21.01.2014 itibari ile teslim aldım. Montaj ekibi ürünü o kadar hızlı kurdu ki hayret ettik. İlk bakışta birşey göremedik sonra incelediğimizde kapak iki kez raydan çıktı ve üzerimize devrildi. Raf montajı sırasında raf sabitleme vidasını suntayı patlatarak sabitlemişler.

Böyle kurumsal bir markanın bu kadar tecrübesiz ekiplerle çalışması şaşılacak şey umarım buradan bir cevap verirler.

Yaşar 243 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar 15 Şubat 2014

    Ürünleri aldığım Doğtaş bayiini aradım eve tekrar montaj ekibi yolladılar ve kapağın düşmemesi için gereken ayarları yaptılar ve kapak bir daha yerinden çıkmadı. Burdan anladığımız isteseler işi ciddiyetle yapabilirler ama yapmadılar. Kapak iki kez düştüğü için alt tablada çizikler oluşturdu. Bu ve montaj sırasında patlattıkları ara sunta için de 15 gün sonrasına gün verdiler. Ben de ürünün iptali için ilgili bayiiye gittim "ya tamamen değiştirin yada iptal ediyorum" dedim. Sonuç olarak aynı gün içinde alttablayı onardılar ara suntayı değiştirdiler -15 gün uydurmaymış yada bi şekilde temin ettiler- ama hala kapak üzerindeki ayna oynuyor bunun için de çağırdım ama arayan soran yok. Yılan hikayesi oldu. Bir daha doğtaşı tercih ederken 3 kere düşünürüm.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın ilgili; Müşterimeiei şikayeti ile ilgili bilgi almak adına aranmış ancak hattına cevap alınamadığı için görüşme sağlanamamıştır. 444 34 87 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayarak kayıtlarını oluşturabilr. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA MÜŞ. HİZ. 44 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön