Doğtaş Mobilya Ölçü Sorunu.

Murat T. |

Kasım 2015'te http://www.dogtas.com/oturma-odalari/kose-takimi/carlino-kose-takimi
sitesindeki ölçüler göre carlino köşe takımı ve köşe takımı ile bağlantılı berjer sipariş verdik. Köşe takımı Aralık 2015'te iki taraftan da 45'er cm kısa olarak geldi. Biz köşe takımı alırken evimizdeki odanın ölçüsüne uyan köşe takımının siparişini vermiştik. Israrla hatalarının düzeltilmesini istedik
defalarca telefon görüşmesi oldu. Çabamızla 22 Nisan 2016 yeni köşe takım geldi (Yaklaşık 6 aylık macera ve bizim için sıkıntılı süreç oldu). İnternette ki ölçülere baktım bugün (27.04.2016) bile ürünün ölçüleri gerçek değil. İşin ilginç yanı Doğtaş Mobilya müşteri memnuniyeti için TSE'den“TS ISO 10002 müşteri memnuniyeti yönetim sistemi belgesi" almış. Umarım kaliteli olduğunu düşündüğüm ürünlerinin yanı sıra gerçek anlamada müşteri memnuniyetini sağlar ve değişim-sipariş-üretim-kontrol-teslim bilgilendirmesini yaparlar.

Etiketler :

Ölçü - Boyut

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat T.
  03 Mayıs
  21:30

  Şikayetimin ele alınış ve sonuçlandırma sürecinde Firmanın sergilemiş olduğu pozisyon hiç güven verici değildi. Haklı olmam ve ısrarlı çabalarım sonucunda neticeye ulaştığımı düşünüyorum. Bu arada ürünlerini beğeniyorum ancak şikayetimin ele alınış değerlendirme kabulü sonucu ile ilgili izlenmiş yolu ts 10002 standardı ile "Müşteri Memnuniyeti almış firmaya yakıştıramadığımı ifade etmeliyim.

 • Murat T.
  03 Mayıs
  21:21

  Firmaya bağlı (Kendi resmi internet sitesindeki ölçü ile firmanın müşteri. Hizmetlerinin tuttuğu ölçü uyuşmamıştı) hatalardan dolayı sıkıntılı bir süreç yaşadım. Kendilerinden açık bir özür mektubu bekliyorum.

 • 27 Nisan
  16:31

  Sayın MURAT TANRIVERDİ;

  Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz.

  Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir.

  Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız.

  Saygılarımızla,

  Doğtaş İletişim Merkezi
  444 34 87