Doğtaş Mobilya Müşteri Memnuniyetsizliği.

Eser D. |

Doğtaş Mobilya'dan 2-3 ay önce açık kahve vermiş olduğum koltuk siparişi evde haki yeşil olarak göründü ve dekorasyonumuza uyuşmadı. Kumaş kodunda bir sıkıntı yok ancak mağaza ışıklandırmasından kaynaklanan yanıltıcı sorunlarla karşılaştık ve ürünün kurulumunu yaptırmadık. Mağazayla iletişime geçip, iyi niyetli davranarak renk değişimi, nakliye masrafı karşılama, daha pahalı bir model ile değişim ve farkını ödeme gibi seçenekler sunup yardım talep ettik ve 5 günlük oyalamadan sonra aldığımız tek cevap hiçbirini yapamayız. Müşteri memnuniyeti gerçekten sıfır olan firma ürünü satana kadar gösterdiği sahte güler yüz maskesini satıştan sonra çıkardı. Bölge müdürü art niyetli davrandı ve onay vermedi.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eser D.
  09 Haziran
  14:20

  Bir kişi arasaydı bari o kadar bize yardımcı olmaktan memnun olacağınızı söylemişsiniz. o değil ilgisiz, ciddiyetsiz vb. Yakıştırmaların yanında bir de yalancı pozisyonuna düştünüz şimdi gereksiz yere.

 • Eser D.
  06 Mayıs
  09:36

  En kısa sürede dönüş yapılmadı, çünkü halen dönüş yapılmadı. Burada yazılan otomatik dönüşlere itibar etmeyin çünkü sonuca götüren adımlar değil, göstermelik mesajlar. Firmaların sizi de mağdur etmesine izin vermeyin.

 • Eser D.
  29 Nisan
  08:13

  Standart cevaplar geri dönüş yok. Düğünüme 15 gün kaldı. Artık ne söylesem boş. Tek tavsiyem firmalar hakkındaki yorumları okuyun ve bunların sizinde başınıza gelebileceğini düşünerek alışverişinizi yapın. Demek ki büyük mağazalar açıp iyi dekore etmekle büyük firma olunmuyormuş.

 • 24 Nisan
  14:35

  Sayın Eser DANACIOĞLU;

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Sevil Demir
  Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  444 3487