30 Ekim 2014

Doğtaş Mobilya Masa Yamuk, Açılır/ Kapanır Mekanizması Sorunlu.

Mağazada çalışma mekanizmasını beğendiğimiz masa teslim edilip kurulduğunda çalışma mekanizması mağazadaki gibi uygundu. Ancak masanın birleşme noktalarında yamukluk vardı. İki defa fabrikadan yeni parça getirildi. Yamukluk düzeldi ancak çalışma mekanizması sorunlu. Masanın bir bayan tarafından açılması pek mümkün değil.

Servisteki arkadaşlar kaba kuvvetle masanın bu şekilde nizami çalıştığını söylediler. Biz eğer ürünün orijinali bu ise kullanmayacağımızı ve iade alınmasını rica ettik. Ancak 4 defa servisin gelmesi için 2. kez uyarmamız gerektiği gibi mağaza müdürüne yapmış olduğumuz iade talebi için yine ikinci bir uyarı yapmak zorunda kaldık ve olumsuz yanıt aldık.

Sadık 666 Okunma

Cevaplar

  • Sadık 19 Kasım 2014

    08.11.2014 tarihinden bölge servisinden gelen yetkili masanın hatalı montajından kaynaklı sorun olduğunu ve servis yönlendirerek sorunu çöeceğini belirtti. 11.11.2014 tarihinde servis arayıp 15.11.2014 tarihine randevu aldı . 19.11.2014 tarihi ve arayan soran yok .... DOĞTAŞ tan yeni masa getirip eskisini görümesini beklerdim ama çok şey beklemişim :)

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi30 Ekim 2014

    Sayın Sadık TOPER; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Ayşe YILMAZ Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 3487 www.dogtas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön