Doğtaş Mobilya Masa Yamuk, Açılır/ Kapanır Mekanizması Sorunlu.

Sadık T. |

Mağazada çalışma mekanizmasını beğendiğimiz masa teslim edilip kurulduğunda çalışma mekanizması mağazadaki gibi uygundu. Ancak masanın birleşme noktalarında yamukluk vardı. İki defa fabrikadan yeni parça getirildi. Yamukluk düzeldi ancak çalışma mekanizması sorunlu. Masanın bir bayan tarafından açılması pek mümkün değil.

Servisteki arkadaşlar kaba kuvvetle masanın bu şekilde nizami çalıştığını söylediler. Biz eğer ürünün orijinali bu ise kullanmayacağımızı ve iade alınmasını rica ettik. Ancak 4 defa servisin gelmesi için 2. kez uyarmamız gerektiği gibi mağaza müdürüne yapmış olduğumuz iade talebi için yine ikinci bir uyarı yapmak zorunda kaldık ve olumsuz yanıt aldık.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sadık T.
  19 Kasım
  10:55

  08.11.2014 tarihinden bölge servisinden gelen yetkili masanın hatalı montajından kaynaklı sorun olduğunu ve servis yönlendirerek sorunu çöeceğini belirtti. 11.11.2014 tarihinde servis arayıp 15.11.2014 tarihine randevu aldı . 19.11.2014 tarihi ve arayan soran yok .... DOĞTAŞ tan yeni masa getirip eskisini görümesini beklerdim ama çok şey beklemişim :)

 • 30 Ekim
  15:04

  Sayın Sadık TOPER;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Ayşe YILMAZ
  Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  444 3487
  www.dogtas.com.tr