10 Mayıs 2016

Doğtaş Mobilya Maltepe Şubesi Oyalıyor!

16 Nisan tarihinde aldığım ürünü 14 Mayıs tarihinde düğünüm var diye özellikle belirtmeme rağmen teslimat tarihi hakkında binbir yalan atılarak 1 haftadır oyalanıyorum. En son 5 Mayıs Perşembe görüşme yaptığım firma yetkilisi D.. B... pazartesi için randevu verdi. Pazartesi günü akşam 20:00'a kadar türlü yalanlarla oyalandım. Daha sonra tarafıma dönüş yapılmadı. Aldığım andan itibaren aciliyetimi belirttim. Herhangi bir renk değişimi olmayan ürünüm yine firma yetkilisi U.. bey tarafından düğün tarihimden önce ulaştırma sözü verilmiş olup bir haftadır tarih konusunda yalan konuşuyorlar. 9 Mayıs Pazartesi akşam üzeri için tarafıma söz verilmiş olup bana hiçbir açıklama yapılmadan teslimatımı ertelediler. Evde bekleyen ben olduğum halde yakınımı arayıp gelemeyeceklerini bildirmişler. Ürünü asla ve asla kabul etmiyorum. Her türlü yasal hakkımı arayacağım ve satışı iptal edeceğim.

Ebru 257 Okunma

Cevaplar

  • Ebru27 Haziran 2016

    16 Nisan'da aldığım ürünümle ilgili yaşadığım sıkıntı hala devam ediyor. Ürünlerim zar zor geldi fakat eksik ve kırık parçalarla, kurulum sağlıklı yapılamadı. Kurulum yaparken elbise dolabımın bir sürü parçası kırıldı. Kurulumdan bir süre sonra fark ettik ki baza da sorunlar var. Bununla ilgili hem mağaza hem firmayla irtibat kurduk mağaza eksik parçaların temin edileceğini değiştirileceğini belirtiyor ama mağazanın kurulum yapmasını asla kabul etmiyorum. Bir kere kuramadılar 2 aydır rezillik yaşıyorum bir daha gelseler kurabileceklerini sanmıyorum. Yepyeni takım resmen çürük çarık ikinci el ürün olarak kaldı elimde bundan sonra hakkımı hukuki yoldan arayacağım.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi10 Mayıs 2016

    Sayın EBRU YAMALI ; Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön