Aysel Ç. Teşekkür Mesajı

Sevil Hanım, uzun uğraşlarınız sonucu dün itibariyle Lucca köşe takımım değiştirilmiş ve teslim edilmiştir. Teşekkür ederim.

Doğtaş Mobilya Lucca Köşe Takımı Mağduriyeti!

Aysel Ç. |

2014 Kasım'ın ilk haftası Pendik Batı şubesinden Lucca köşe aldım. Köşe takımı aldığım tarihten bir ay sonra evime getirildi. Ancak geldiğinde pufun ayakları çıkmadı ve kısa sürede de getirilmedi. Bunun yanında köşe de arızalıydı. Montajı yapıldığında köşelerden biri yukarıda diğeri aşağıda duruyordu. Gelen servis 1.5 saat uğraşmasına rağmen yapamadı ve yapamadığına dair kayıt tuttu.

(Kamera görüntüleri ve fotoğraflar elimizde mevcut) Daha sonra firma ile yapılan görüşmelerde firma yetkilisi köşe takımı yerine yenisinin geleceğini söyledi. Ancak bir ay sonra aradığımda servis gönderileceği söylendi. Bir ay boyunca yenisi geleceği söylenen köşe yerine servis gönderildi. Çözülmedi.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Yetkili Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aysel Ç.
  17 Şubat
  16:41

  Sevil Hanım, uzun uğraşlarınız sonucu dün itibariyle Lucca köşe takımım değiştirilmiş ve teslim edilmiştir. Teşekkür ederim.

 • Aysel Ç.
  09 Ocak
  16:57

  Ben ürünü iade etmek istiyorum... 3.300 TL'nin bedeli bu saçma koltuk olmamalı. Bir sürü firma arasından sizi seçtik ama sorunu çözmede bile yetersiz kaldınız...

 • 09 Ocak
  16:52

  Sayın Aysel ÇETİNKAYA;

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Sevil Demir
  Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  444 3487
  www.dogtas.com.tr