09 Ocak 2015

Doğtaş Mobilya Lucca Köşe Takımı Mağduriyeti!

2014 Kasım'ın ilk haftası Pendik Batı şubesinden Lucca köşe aldım. Köşe takımı aldığım tarihten bir ay sonra evime getirildi. Ancak geldiğinde pufun ayakları çıkmadı ve kısa sürede de getirilmedi. Bunun yanında köşe de arızalıydı. Montajı yapıldığında köşelerden biri yukarıda diğeri aşağıda duruyordu. Gelen servis 1.5 saat uğraşmasına rağmen yapamadı ve yapamadığına dair kayıt tuttu.

(Kamera görüntüleri ve fotoğraflar elimizde mevcut) Daha sonra firma ile yapılan görüşmelerde firma yetkilisi köşe takımı yerine yenisinin geleceğini söyledi. Ancak bir ay sonra aradığımda servis gönderileceği söylendi. Bir ay boyunca yenisi geleceği söylenen köşe yerine servis gönderildi. Çözülmedi.

Aysel 3.579 Okunma

Cevaplar

  • Aysel'in Teşekkür Mesajı17 Şubat 2015

    Sevil Hanım, uzun uğraşlarınız sonucu dün itibariyle Lucca köşe takımım değiştirilmiş ve teslim edilmiştir. Teşekkür ederim.

  • Aysel09 Ocak 2015

    Ben ürünü iade etmek istiyorum... 3.300 TL'nin bedeli bu saçma koltuk olmamalı. Bir sürü firma arasından sizi seçtik ama sorunu çözmede bile yetersiz kaldınız...

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi09 Ocak 2015

    Sayın Aysel ÇETİNKAYA; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sevil Demir Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 3487 www.dogtas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön