Doğtaş Mobilya Laubali Çalışma...

Ahmet Sinan T. |

1 Mayıs 2015 tarihinde Doğtaş Mobilya'dan 2 adet koltuk aldık. Bana normalde teslim sürecinin 21 iş günü olduğu, ancak kesinlikle daha önce teslim edileceği söylendi. Ben de 16 Mayıs tarihinde bayiyi arayarak teslim tarihi hakkında bilgi istedim. Beni, günlerce aramama rağmen kesinlikle cevap verilmeyen bir telefon numarasına yönlendirdi.

Sonuç alamayınca Doğtaş'ın müşteri hizmetlerini aradım. Günlerce beni "Bilgi alıp size geri döneceğiz." diyerek oyaladılar. Israrlı aramalarım sonucu bayinin siparişi 15 Mayıs'ta sisteme girdiğini öğrendim. Son olarak hiçbir mahcubiyet veya durumdan sıkılmadan hala yetiştirebilirlerse koltuklarımı kamyona yükleyeceklerini söylediler. Yetişmedi tabii ki.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Sinan T.
  01 Haziran
  14:47

  Bana 21 iş gününden önce ürünümü teslim edeceğinizi söylemenize rağmen sonunda 21 iş günü geçti ve ürün hala elimde değil. Bu sabah (1 Haziran 2015) beni arayarak bugün Çanakkale\'den koltukların kamyona yükleneceğini bildirdiniz. Birkaç saat sonra tekrar arayarak, bugün değil, yarın yükleyeceğiz kamyonlara diyorsunuz... \"Laubali çalışma şekli\" demiştim ama kusura bakmayın ama laubali kelimesi size sadece iltifat olur.

 • 01 Haziran
  10:04

  Sayın Ahmet Sinan TOYDAŞ:
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Sevil Demir
  Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  444 3487