07 Temmuz 2015

Doğtaş Mobilya Kurulum Bedeli İstedi.

Doğtaş Mobilya'dan iki sene önce 800 TL'ye TV ünitesi aldım ve ev şartları uygun olmadığı için kurdurmadım. Şimdi kurulumun yapılmasını istiyorum ve firma daha önceden yapmadığı kurulum için ücret talep ediyor.

Ücret talebinin tutarı da hatalı. Normalde ürün bedelinin yüzde 4'ü ile kurulum yapmaları gerekirken benden 100 TL talep etmekteler. Bu mantıkla TV ünitesinin değeri 2.500 TL olmakta. Doğtaş'ın hali hazırda bu değerde TV ünitesi bile bulunmamakta. Ürünlerin ambalajları bile açılmamış durumda. Bugüne kadar hep çevremdekilere önerdiğim Doğtaş tam bir hayal kırıklığıdır. Bedelsiz kurulum talep ediyorum.

Buğra 371 Okunma

Cevaplar

  • Buğra15 Temmuz 2015

    Sevil Hanım cevap yazmayı düşünüyor musunuz?

  • Buğra09 Temmuz 2015

    Hala bir dönüş yapılmadı. Basit bir inceleme kaç gün sürecek acaba?

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Sayın Buğra ERKAL; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sevil Demir Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 3487

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön