29 Ocak 2014

Doğtaş Mobilya Kötü Servis Hizmeti Sunuyor.

Firmanızdan 2010 yılında antik meşe serisi yatak odası aldım. Kurulumu teknik servis tarafından Düzce'de yapıldı, işim dolayısıyla İzmit'e taşındım. Düzce servisine demonteyi yaptırttım. İzmit Doğtaş'tan tekrar montaj yapılmasını istedim. Defalarca aramam neticesinde montajı yapıldı.

Montajda parçaların ilk montajından kaynaklı sorunlar ve hatalı paketlenmesinden kaynaklı hasarlar olduğunu gördük. Durumun tespiti için yetkili personelin gelmesini talep ettim, ilgilenilmedi. Çağrı merkezinden aldığım telefonu ise açan olmadı, defalarca uğraşmama rağmen bir netice alamadım. Sonuçta yatak odamda kırık akerdion kapaklı bir gardrop var ve sözünde durmayan oldukça ilgisiz bir firmasınız.

Kamil 349 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın ilgili; Müşterimizin şikayeti ile ilgili bedelli servis hizmetini kabul etmesi doğrultusunda hizmet verilecektir. Bilgilerinize arz ederizz. DOĞTAŞ MOBİLYA MÜŞ. HİZ.

  • Kamil12 Şubat 2014

    Doğtaş Mobilya yetkilileri, Şikayetim ile ilgili müşteri hizmetlerinden aradınız ancak henüz problem çözülmüş değil, aradığınızla kaldınız her zamanki gibi, hala bekliyoruz.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın ilgili ; Müşterimizin şikayeti hakkında kendisi ile gerekli görüşmeler yapılmış olup kendisine en kısa sürede destek verilecektir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön