10 Haziran 2013

Doğtaş Mobilya Koltuklarımızda Yapılan Büyük Hata!

Koltukları ilk aldığımızdan beri, ilk başlarda ses çıkarma başladı sonra da tamamen çöktü. Doğtaş'ı aradık belki 3 kere, tam 15 gün sonra geldiler. Gördükleri manzaraya kendileri de şaşırdılar çünkü en başta koltuklara takılması gereken aparatı takmadıklarını söylediler.

Fotoğraf çektiler, 1 hafta sonra döneceklerini söylediler. Siz arayıp hatırlatın dediler,sanki mecburuz. 10 günü geçti ses yok.yine arıyoruz yine açmıyorlar, dönmüyorlar. Çevremdeki herkese söylüyorum Doğtaş' tan birşey almamaları konusunda. Yaptıkları çok büyük bir hata. Çözümsüz bırakmaları daha büyük bir hata. Koltuklarda artık oturamıyoruz.

Cansu 111 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti giderilmiştir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Cansu11 Haziran 2013

    DOğtaş'tan 2011 kasımda aldığımız koltuklarla ilgili daha önce yazmıştım. Montajdan kaynaklanan sorunları kabul edip şimdi sorduğumuzda neden gelmediklerini,bize önce garanti süremizin bittiğini söylediler.Daha 4ay var.Daha sonra da ancak ücretli gelebiliriz dediler. Birde üstüne istediğiniz yere şikayet edin gibi ukalaca tavırla karşılaştık. Daha da çözmezlerse daha büyük makamlara şikayet edeceğim. Sakın ama sakın doğtaş'tan tek bir çöp bile almayın. Çevremdeki herkese söylüyorum tabi onlarda çevresindekilere. "Word of mouth" diye bir olay var ama onlar bunun farkında değiller sanırım.yakın zamanda bunun da farkında olurlar.........

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön