Doğtaş Mobilya İade Talebi!

Erkan T. |

Daha önceden yaptığım şikayetime Doğtaş firması birebir değişim yapalım teklifiyle geldi ama benim endişelerimi gideremediler ben iade talebimin yerine başka düğmesiz bir ürünle değiştirmek istediğimi söyledim şuan durumunuzu bir değerlendirelim diyerek bekletiyorlar.

Bende kopuk düğmeli çekyatlarımla oturuyorum bana bu konu ile yardımcı olacak birilerini arıyorum teknik servis mağaza ve Doğtaş arasında sıkıştım ben muhatap arıyorum üç kurum arasında sinirlerim yıprandı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan T.
  16 Haziran
  20:41

  maalesef bu gün haziranın 16 sı hala doğtaş bana yardımcı olamadı

 • 15 Haziran
  11:41

  Sayın İlgili ;
  Müşterimizin şikayetine istinaden gerekli yönlendirmeler yapılmış olup aksiyonlar hakkında müşterimiz bilgilendirilmektedir.
  Bilgilerinize arz ederiz.
  Saygılarımızla
  DOĞTAŞ MOBİLYA
  Müş. Hiz.

 • Erkan T.
  24 Mayıs
  15:01

  ıso 10002 belgesine sahip bir firmanın internet sayfası iletişim bölümü bir aydır çalışmıyor bunuda rahatlıkla sorun var giderilmeye çalışılıyor diyerek geçiştiriyorlar ürünümü başka düğmesiz bir ürünle değiştirme talebim kabul edilmedi sadece birebir değişim yapabileceklerini söylüyorlar bu bilgiyide ben arayıp telefonda beş dakika doğtaş reklamı dinleyerek öğreniyorum ben arayıp sormaz isem kimse beni bilgilendirmiyor ve 25 30 gün süre veriyorlar . güzel müşteri memnuniyeti bu olsa gerek lütfen benim için bu sitemimi yetkililere iletirmisiniz...birde arasıra ıso 10002nin nedemek olduğunu açıp okusunlar belki işlerine yarar..