08 Ekim 2014

Doğtaş Mobilya Hesap Bilmeyen Yaşlı İnsanları Yanıltıyorlar!

Doğtaş Mobilya'dan ailem mobilya takımı almışlar. Ürünün yarı fiyatını peşin vermişler. Geri kalanını kredi kartı kullanmadıkları için elden taksit yapmışlar. M****** ve Y**** adlı temsilci hiç vade farkı olmayacağını belirtmişler. Saçma bir bankadan yüksek faizle kredi kullandırmışlar!

Ben kendim bankacıyım böyle ödeme planı görmedim. Bankadan çekilen tutarın mobilya maliyeti kadar tutarını Doğtaş almış. Geri kalan tutarı cebe atmışlar! Aklı ermeyen yaşlı insanları yanıltıyorlar!

Y**** adlı temsilciyle görüştük bu işten bende birşey anlamadım diyor ve mağazada iletişim kurulacak bir yönetici bile yok! 40 yıldır hizmet veren bir firmaya yakışmıyor!

Yeliz 916 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi08 Ekim 2014

    Sayın Yeliz İNCE YALABIK ; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Ayşe YILMAZ Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 3487 www.dogtas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön