04 Temmuz 2013

Doğtaş Mobilya Hasarlı Ürün Satışı!

Doğtaş Mobilya Modoko mağazasından aldığım 3' lü koltuk. Teslim esnasında yırtık ve hasarlı çıktı. Aynı gün yeni ürün ile değiştirilmesi için ilgililere konuyu ilettim. Bana İstanbul bölge bayisinin koltuğu gelip alacağı ve söküp yeni bir parça dikeceğini iletti fakat ben bunu kabul etmedim. Bana gelecek ürünün değiştirilmesini yeni aldığım koltuğun sökülüp dikilmesini istemediğimi aynen söyledim.

3 yada 4 kere çağrı merkezini aradım kimse dönmüyor. Süper firma 1 üçlü koltuk için 3000 TL ödüyorsunuz ama kimse sizinle ilgilenmiyor. Ayrıca Bayide ki koltuk ile gelen koltuk arasında rahatlık olarak dünya kadar fark var ama değiştirin desem hiçbir şey olmayacaktır.

Fatma 171 Okunma

Cevaplar

  • Fatma 06 Ağustos 2013

    Burada yazılan bilgi verişmiştir ibaresine inanmayın lütfen.Arayıp sondurum nedir diye bana sordular . Hiçbir netice yok 4 aydır hasarlı koltukla evde beraberiz bugun tüketici haklarına başvuracağım

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Sayın yetkili , Müşterimizin şikayeti bayii koordinatörüne iletilmiş olup müşterimize de bu konuda bilgi verilmiştir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Fatma 08 Temmuz 2013

    çözüm üretmek şöyle dursun herhangi biri bir kez bile bizi aramadı... düzgün gelen ürünlerinin kalitesini inkar etmiyorum fakat o kadar iade garantisi diye reklam yapıp 7 yıl garantili ürün satıp üretim hatalı ürünleri için parmaklarını kıpırdatmıyorlar sıfır salon yaptım fakat oturasım gelmiyor dahası bu mobilya diye direttiği için eşime belki daha çok kızıyorum. taksitleri çatır çatır alıyorlarda bir telefon açıp ilgilenmiyorlar....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön