23 Şubat 2013

Doğtaş Mobilya Hasarlı Teslimat Yaptılar!

Yeni evli bir çift olarak tüm eşyalarımızı 16 Aralık 2012de Ümraniye1 Modoko Şubesinden satın aldık ve teslimat 16 Ocak 2013 iken eşyalarımın büyük çoğunluğu şubat ayına sarkacak şekilde 5 ayrı günde parça parça geldi. Üstelik konsolun çekmece kulplari paslı çıktı.

Yemek masasının yanlarında 2 adet yanlış yerden(çırak yaptığı için) delik açılmış. Gardırobumun stoperleri çalışmıyor. TV Ünitemin vidaları yalama yapmış. 05495428** no. dan yetkili dalga geçer gibi cevaplar verip, üstüne üstlük isminin bir gün F** öbür gün M***olduğunu söylüyor. 4443487 işe 4 haftadır aynı şeyi söylüyor "bu hafta içinde döneceğiz"diyip hiç de dönmüyor!

Faruk 164 Okunma

Cevaplar

  • Faruk01 Nisan 2013

    Ayıplı ürünlerin yeni ve ayıpsız ürünlerle değiştirilmesi için yasal yollardan haklarında hukuki işlem başlatmış bulunuyorum. Gelişmeleri sizlerle paylaşacağım.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın yetkililer; Müşterimizin şikayeti bayimiz tarafından en kısa sürede çözülecektir. Bilgilerinize arz ederim. Saygılarımla DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. HİZ.

  • Faruk03 Mart 2013

    Doğtaşın en iyi yaptığı şey yalan söylemek. Onu da beceremiyor.. Genel müdürlükten arayan İnci Hanım modoko1 mağaza müdürünün kendilerine çözüldü diyerek yalan söylediğini tlfonda söylerken, şimdi de bizzat kendisi çözüldü diyerek burada yalan söylüyor!! Sorunum çözüldüğü falan yok! Dalga geçmekten başka birşey yapmıyorlar!!!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön