12 Mayıs 2016

Doğtaş Mobilya Hala Paramı Alamadım!

Bundan yaklaşık 8 ay önce Doğtaş Mobilya Antakya bayisinden bir kitaplık ve tekli berjer aldım. Nakit olarak parasını ödedim, berjerde değişiklik yapılacağı için ürünler yaklaşık 20 gün sonra gönderilecekti. Daha sonra ben bayiyi arayarak teşhir ürünü olan kitaplığı almayacağımı söyledim. Tek berjeri bana yolladılar. O zamandan beri yaklaşık 8 aydır Doğtaş bayisinden paramı alamıyorum. Hatta telefonlarıma dahi çıkmıyorlar. Üstelik Doğtaş Mobilya müşteri hizmetlerini bu konuda en az 30 defa aramama rağmen halen paramı alamadım. Şimdi bu bayi ve Doğtaş Mobilya markasından şikayetçiyim.

Selçuk 635 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk12 Mayıs 2016

    Doğtaş Mobilya ilitişim merkezi şunu söylemek istiyorum sizin ve o sahtekar bayininizin telefonunu ezberleyeli çok oldu, sizi en az 20 bayiyi ise 100 defa aradım, sonuç sıfır ama şundan emin olun siz kendinizi bitiyorsunuz bakalım üst merciler bu konuya ne diyecek.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Sayın BAHAR AL; Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön