Doğtaş Mobilya Gelmeyen Koltuk Kılıfım.

Yasemin Ş. |

Doğtaş'tan Siento 3lü koltuk almıştım. Koltuğun oturma yerinde kumaş hatası olduğu için servis kaydı açtırdık. Geldiler hatayı onlarda gördüler. Sorunlu olan yerin kılıfını bırakıp sırt yastıklarının birinin kılıfını alıp götürdüler. Oğluma sünnet yaptıracağım, koltuğu onun için almıştım. Ne bir haber veriyorlar, ne de aradığımızda bilgi veriyorlar. Ne zaman gelecek diye soruyorum, tarih veremeyiz diyorlar. Beni çok mağdur durumda bıraktılar. Tüketici haklarına göre en geç 20 iş gününde yani 31 günde bana teslim edilmesi gerekiyor ama hala ses soluk yok. Bir daha bu markaya adımımı bile atmam.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin Ş.
  18 Mayıs
  00:46

  Doğtaş Mobilya peşin peşin nakit nakit aldığım koltuğun kılıfına el koydu resmen. O kadar aramalarıma mazeretimi bildirmeme rağmen resmen beni hala süründürüyor. Bu resmen insanın onuruyla gururuyla da oynamaktır. Bu kadar aramalara rağmen mazeretimi bildirmeme rağmen niye hala bir sonuç alamıyorum hiç anlamadım. Kılıf güya Ankara'ya gelmiş nerede olduğu belli değil. Hiç kimse nerede olduğunu hangi bayide olduğunu bilmiyor. Sizi arayacaklar deniyor ne arayan var ne soran. Benim mazeret bildirdiğim tarihe kadar geldi geldi artık mahkeme yolu görünüyor. Bu kadar müsamaha yeter iyi niyetler kullanılıyor.

 • Yasemin Ş.
  13 Mayıs
  16:54

  Doğtaş Mobilya gelmeyen koltuk kılıfım başlığı altında yazdığım mesajdan sonra dönüş yaptınız. 'alt kılıfı istemiyorum kumaş uyması için götürdüğünüz sağlam olan arka yaslanma kılıfımı bana geri verin' dedim 'tamam ileteceğim not düşüyorum 'dediniz. Bugün yine aradım bir gelişme var mı diye 'kılıfını geri istiyor bu bilgiyi acilen not düşüyorum 'diye konuşuyor karşımdaki bayan. Kaçıncı not düşüşünüz mazeretimi bildirdim kılıfımı geri istiyorum. Çok yoruldum artık sünnet işleri değil Doğtaş Mobilya yordu beni. Sadece maddi olarak değil manevi olarak ta yıprattınız beni bunu belirtiyorum.

 • Yasemin Ş.
  12 Mayıs
  18:01

  Doğtaş Mobilya bu mesajı yazdıktan sonra dönüş yaptınız. 'alt kılıfı istemiyorum kumaş uyması için götürdüğünüz sağlam olan arka yaslanma kılıfımı bana geri verin' dedim 'tamam ileteceğim not düşüyorum 'dediniz. Bugün yine aradım 'bu bilgiyi acilen not düşüyorum 'diye konuşuyor karşımdaki bayan. Kaçıncı not düşüşünüz mazeretimi bildirdim kılıfımı geri istiyorum. Çok yoruldum artık sünnet işleri değil Doğtaş Mobilya yordu beni. Sadece maddi olarak değil manevi olarak ta yıprattınız beni bunu belirtiyorum.

 • 10 Mayıs
  09:34

  Sayın YASEMIN ŞIMŞEK ;

  Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz.

  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.

  Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız.

  Saygılarımızla,

  Doğtaş İletişim Merkezi
  444 34 87