Doğtaş Mobilya Gecikmiş Teslimat.

Tulu Ü. |

Doğtaş Mobilya (ulu mobilya Bursa İzmir yolu) nişanlım ile birlikte 04 Temmuz tarihinde yemek odası takımı ile yatak odası takımı satın aldık. Satış elemanı bayan arkadaşlara ürün temin süresini sorduğumuzda maksimum 30 gün olarak belirttiler. (ki bu tarih teslimat 4 Ağustos a tekabül etmektedir) düğün hazırlıkları dolayısıyla, evimizi geç kalmadan döşemek istediğimi, bunun içinde teslimatın gecikme ihtimalini sorduğumda ise kesinlikle max 1-2 günlük gecikme dışında bir gecikme yaşanmasının mümkün olmadığı belirtildi. Yapmış olduğum sorgulamada ürünlerin 2 hafta gecikme ile teslim edilebileceği bilgisini almış bulunmaktayım. Belirtilen tarih tüm ev hazırlıklarımı sekteye uğratacaktır.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tulu Ü.
  03 Ağustos
  16:25

  Doğtaş Mobilya Müşteri Hizmetleri hattınızı; Perşembe, cuma günleri ve bugün olmak üzere 3 ayrı seferde arayıp sorunumu bildirmek istedim. Ancak maalesef satış sonrası hizmet adına, yukarıda belirtmiş olduğunuz telefon hattından telefonları cevaplayacak bir yetkili bulamadım. Şikayetim sonuçlandırılması amacıyla web sitenizden oluşturmuş olduğum şikayet formundaki numaradan şahsım ile irtibat kurmanızı önemle rica ederim...

 • Tulu Ü.
  03 Ağustos
  15:58

  Sayın Yetkili,
  ilgi şikayetim üzerine halen değişen bir şey bulunmamaktadır. İlgili firmanın şahsım ile kontakt kurup, bilgilendirme geçmesini önemle rica ederim.

 • 31 Temmuz
  14:47

  Sayın Tulu ÜREYEN;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Sevil Demir
  Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  444 3487
  www.dogtas.com.tr