04 Eylül 2013

Doğtaş Mobilya Geç Teslimat ve Umursamazlık!

Doğtaş Pendik şubesinden masa ve sandalye aldık. Satıcı bayan depolarındaki masayı hemen göndereceklerini ancak sandalyelerin 20 gün içerisinde teslim edileceğini söyledi. Gönderdikleri masa defolu çıktı. Fotoğraflarını çekip mail atmamıza rağmen geri dönüş alamadık. Telefonla aradığımızda yuvarlak cevaplar vererek bizi oyaladılar.

Öte yandan 40 gün geçmesine rağmen sandalyeler teslim edilmedi. Bu süre zarfında arayıp herhangi bir bilgilendirme de yapılmadı. Biz defalarca arayarak bir türlü gelmeyen sandalyelerin akıbetini takip etmek zorunda kaldık. Halen beklemekteyiz. Doğtaş müşteriye değer vermiyor, müşterinin taleplerini umursamıyor, teslimatları kafasına göre erteleyebiliyor.

Gül 83 Okunma

Cevaplar

  • Gül13 Eylül 2013

    Masa için gerekli siparişleri 2 ay önce vermiştik.. teslim etmeleri gereken tarih de defalarca geçti. Ancak halen teslimat yapılmadı. Bizi arayıp, kusura bakmayın şu sebeplerle teslimatı yapamadık, şu gün getireceğiz diye bilgi veren de yok. Masanın bir parçası için haftalarca peşinden koşmamız gerekiyor. Peki Doğtaş çalışanları neden oradalar? Neden görevlerini yapmıyorlar? Bu kaçıncı mağduriyet? Müşteriyi defalarca mağdur edip, ardından özür dilemek yerine neden mağduriyeti ortadan giderme yoluna gitmiyor Doğtaş? Bir masa parçası çok zor mu üretiliyor? Lütfen kopyala-yapıştır yerine düzgün bir cevap bekliyoruz. Rica ediyorum.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayetine yönelik gerekli yönlendirmeler yapılmış olup sandalyeleri teslim edilmiştir. masası için gerekli siparişler verilmiş olup müşterimize bayimiz tarafından hizmet verilecektir. Bilgilerinize arz ederim. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön