06 Eylül 2013

Doğtaş Mobilya Geç Teslimat!

05. 08. 2013 tarihinde İstanbul Modoko Doğtaş Mobilya şubesinden beğendiğim, Yatak ve Yemek Takımları, aynı gün Satış Sözleşmesi ile Teslim tarihi 05. 09. 2013 olarak tarafıma teslim edileceği taahhüt edilerek alışveriş işlemi tamamlanmıştır.

Bugün teslim tarihi ve hala siparişlerim elime ulaşmadı. Bugün başta şubeyi aradım. Siparişimin henüz imalat aşamasında fabrikada olduğu bilgisine ulaştım. Bu hafta sonu nikahım var ve sanırım balayımdan sonra "her ne kadar inanmasamda" belki teslim yapılabilirmiş.

Akıl sır erdiremiyorum, böyle bir şey ve devamında burada paylaşılan benzer şikayetleri de görmem, markanın web sitesinde yayınladığı Müşteri Memnuniyeti beyanıyla ne kadar örtüşüyor size sormak istiyorum.

Yahya 150 Okunma

Cevaplar

 • Yahya03 Şubat 2014

  03.02.2014 itibariyle arayan soran yok, çok teşekkürler Doğtaş. Genel müdürlüğünüzden, çağrı merkezine vede bayinize kadar 5 Ağustos dan itibaren hem vaktinde siparişimi teslim etme, hem gecikmeli ve ayıplı bir kısım siparişimi teslim et, hemde geri kalan siparişimi verdiğin defaaten söze rağmen vaktinde getirme, istemiyorum hiçbirini, gel ayıplı ürününü de al, para iademide yap dememe, ve bunu söylemeye hakkım olduğum halde muhatap alma. Muz Cumhuriyetinde yaşamıyoruz ey doğtaş, adaletin nefesi ensende...

 • Yahya02 Aralık 2013

  02.12.2013 tarihi itibarıyla Doğtaş ile yazacağım son satırlardır. yaklasık 2 hafta öncesi eksik ürünlerimin tamamlanacağı konusunda bir telefon geldi, müsaitsem eksiklerimin tamamlanacağını ve kurulumun yapılacağına dair. Teslimat tarihi 70 gün geçmiş, noterden ihtar çekmişim, ben eksik ürünleri istemiyorum, ücretimin iadesini istiyorum,gelin buyrun kurulumunu yaptığınız ve odasının kapısını açmadığım yatak otasının gardorobu ve bazasını alın diye defalarca belirttiğim mobilyalar yüzünden ruh sağlığım bozuldu. Hala telefondaki şahış bana iade kesinlikle almıyacaklarını, ve istiyorsam eksiklerimin tamamlanacağını belirtti. Bende lütfen eksiklerim sizde kalsın, mahkemede ben fazlasıyla alacağım zaten dedim. Ve o gün geldi çattı, artık bundan sonrasını Doğtaş düşünsün

 • Yahya14 Kasım 2013

  Doğtaş, kural tanımaz tavrıyla, gerek bayisiyle gerek, call centerıyla show yapmaya devam ediyor. Öncelikle noterden genel müdürlük ve bayisine çektiğim ihtarnamede de belirttiğim üzere satışın tamamen iptali (gene gecıkmeli olarak evde yarım yamalak kurulmuş ve kullanmadığım ve de71 gün geciken siparişlerimin geri kalanının iptali ve ücretimin iadesi konusunda) hic ciddiyete alınmamış olcakki beni arayıp siparişimin geri kalanını müsaitsem teslim etmek istediklerini söylüyorlar. Telefondaki beyfendiye haksız tavırlarını daha ne kadar sürdüreceklerini sorduğumda kendisini konu hakkında bilgisi olmadığını,sadece taşıma işiyle ilgilendiğini, yetkili birilerine konuyu aktaracağını ve 5 dakika sonra tekrar aranacağımı belirtmesine rağmen halen aranmadım. Lütfen bu saatten sonra zaten beni arama DOĞTAŞ. Avukatımla görüşürsün....

 • Yahya13 Eylül 2013

  13.09.2013 itibariyle birkaç parça mobilyam elime ulaştı, (Elbise dolabımın kapısı kusurlu çıktı) Ve geri kalan moıbilyalarımdan ikinci kısmı yetişirse haftaya, son kısmı da balayımdan sonraya tarafıma teslim edilecekmiş. Teşekkürler Doğtaş, şu sıralar tv de dönen her reklamında seni sevgiyle anıyorum.

 • Doğtaş Mobilya Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti konusunda tüm bildirimler birimlerimize yapılmıştır. Ürünleri en kısa sürede kendisine teslim edilecektir., Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

 • Yahya09 Eylül 2013

  kesinlikle call center dan fabrikaya vede bayisine kadar ne mağduriyetim için bir yol gösteren nede herhangi bir kolaylık sağlayan olmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön