26 Ağustos 2013

Doğtaş Mobilya Geç Teslimat!

Edirne Doğtaş Mobilya'dan salon takımı, köşe takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımı aldım. Bu takımların bedelini nakit ödeyerek, sözleşme imzaladım. Teslimat tarihi sözleşmede 25 Ağustos olmasına rağmen Edirne Doğtaş, fabrikanın üretimi yetiştiremediğini, teslimatın daha geç bir tarihte olacağı bilgisini veriyor.

Doğtaş Çağrı Merkezi ile irtibata geçtik, bize daha sonra dönüp, bilgi vereceklerini söylemelerine rağmen hala dönüş yapmadılar. Satın almadan önce mevcut tarihten bile önce teslimat yapabileceklerini söylemişlerdi. Buna göre zaman planlaması yapmıştık, şimdi müthiş sıkıntıya girdik.

Gökhan 170 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi01 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti gerekli birimlere iletilmiş olup. En kısa sürede ürünler müşterimize teslim edilecektir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Gökhan 30 Ağustos 2013

    Ürünleri aldığımız bayi, bize "sürekli fabrika geciktirdi biz ne yapabiliriz" diye cevap veriyor. Bayiden, fabrikanın telefon numarasını istiyorum, biz mail gönderdik, cevap bekliyoruz diye telefon numarasını ısrarla vermiyorlar. Ne genel merkeze ne de fabrikaya ulaşabiliyorum. Hala satın aldığımız ürünleri alamadık. Doğtaş'ı bu konularda iyi olduğunu düşünerek tercih etmiştim. Çok pişman oldum, yasal hakkımı kullanacağım..

  • Gökhan 30 Ağustos 2013

    Doğtaş benim için bitmiştir artık..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön