22 Nisan 2013

Doğtaş Mobilya Geç Teslimat!

2 Nisan da almış olduğumuz yemek takımı 20 Nisan da teslim edilecekti. 20 Nisan günü akşama kadar teslimatı bekleyip 18:30 da gelen telefonla ürünün o gün teslim edilemeyeceği söylendi. 22 Nisan sabahı aradığımızda 24 Nisan da teslim edileceği söylendi. Evin içi kutu dolu ve ben onların bana teslim edemediği yemek takımını bekliyorum. Bir de sandalyeler yapılacağı için teslim tarihi 28 Nisandı, telefonda verilen bilgiye göre daha 26 Nisan da üretime geçecek. Kim bilir onlar ne zaman gelecek? Doğtaştan hiç memnun kalmadık. Mobilyalar nasıl çıkacak merakla bekliyoruz.

Erinç 80 Okunma

Cevaplar

  • Erinç 12 Temmuz 2013

    Bir daha kesinlikle Doğtaş ürünü almayacağım. Mobilyalar 3 ayda geldi, gelenler de defolu çıktı. Doğtaş ürünü almak isteyen herkesi uyarıyorum. Yaşadıklarımı herkesin bilmesini sağlayacağım. Ayrıca Doğtaş'ın müşteri hizmetleri de kesinlikle bizimle ilgilenmedi. Öyle bir birimleri yok sanırım.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayetleri gerekli birimlerimize iletilmiştir. konu hakkında gerekli sorgulamalar gerçekleştirilmektedir. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Erinç 03 Mayıs 2013

    Halen kimse bana geri dönüş yapmadı. Hatta sandalyelerin teslimat tarihi de geçti. Muhattap kimseyi bulamıyorum. Parasını 1 ay öncesinden verdiğim yemek odası takımımdan sadece konsol geldi o da defolu çıktı. Doğtaş'ın ilgisizliği tüm bunların üzerine tuz biber oldu.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön