04 Eylül 2013

Doğtaş Mobilya Eksik ve Yanlış Teslimat!

ARTY genç odasına ait yatak başlığı, baza ve yatak 1 aylık termin süresi dolmasına rağmen teslimat günü getirilmemiştir. Teslimattan 1 gün önce arayıp "baza, istediğiniz deri rengi temin edilemediği için kaplanamamıştır" dediler, yerine geçici baza getirdiler. Fakat bu defa da yatak ve başlık gelmedi.

Yani bu kadar ünlü bir markadan, parasını peşin peşin ödememe rağmen aldığım hizmetten hiç ama hiç memnun kalmadım. Çevremde "aman haa sakın Doğtaş Mobilya'dan alma" demelerine rağmen gidip aldığım için, onlara para kazandırıp kendim bu kadar mağdur olduğum için son derece pişmanım. Facebook üzerinden de bu şikayetimi ilgili yere ilettim. Ancak halen teslim tarihi ile ilgili bir bilgi verilmedi. Bu mudur?

Vildan 81 Okunma

Cevaplar

  • Vildan09 Eylül 2013

    Sayın İlgili, "En kısa süre" derken belli bir tarih var mı?Gün-ay-yıl? Daha üretimin yapılmadığını siz de kendiniz itiraf ediyorsunuz. Peki neden parasını peşin peşin alıp, taahhüt edilen süre(1 ay)de ürünü eksiksiz teslim etmiyorsunuz? Sorun da bu? Müşteriyi düşünen yok, varsa yoksa Satıcı. Bu mu Kalite anlayışınız? Önerim bu zihniyetten "kısa sürede" vazgeçmeniz olacaktır. Biz yine bekleriz siz hiç merak etmeyin.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayetleri gerekli birimlere iletilmiştir.,Ürünleri hala üretimden sürecinde bulunmaktadır. En kısa sürede üretilerek tarafına iletilecektir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön