Doğtaş Mobilya Eksik Ürün Değişimi Yapılmıyor.

Veysi E. |

Doğtaş web sitesi üzerinden mayıs sonunda müşteri memnuniyeti anlamında şikayet maili yazmıştım, bırakın cevap verilmesini geri dönüş bile olmadı. bu şikayete istinaden koltuk takımımızın minderlerinin kumaşlarında oluşan kabarcıklara istinaden küçük olanlar değişime alınmış büyük olanlar değişime sunulmamıştır.

Kullanıcı hatası falan demeyin, yengem 20 yıldır kuru temizleme çalışanı üstelik çok saygın bir özel kurumda. garanti kapsamında küçük olanlar değişime sunuluyor da büyük olanlar için elimizde yok mazereti uyduruluyor. firma değiştirilmesini uygun görmemiştir deniliyor. bumu firmanızın müşteri memnuniyeti, resimleri çekiliyor siz onaya tabi tutuyorsunuz lütfen mağduriyetimizi giderin.

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veysi E.
  21 Ağustos
  01:21

  Sözüm Ona 24 Saat İçerisinde Size Dönüş Yapılacaktır Denildi Benim Arayıp Sormama Rağmen Aradan 3 Gün Geçti Ve Yine Ben Aradım Ve Bana Önceki Değişimin Müşteri Memnuniyeti Kapsamında Değiştirildiğini Yıkama Sonucu Oluşan Kusurdan Dolayı Büyük Minderlerin Ücret Karşılığında Değiştirilebileceği Söylendi Siz Kullanma Talimatlarınıza 15 Derece Ilık Suda Elle Yıkanabilir Yazmayın O Zaman Direk Yıkanamaz Yazın Yazınki Size Güvenip İnsanlar Mağdur Olmasınlar Yazıklar Olsun Size Bir Daha Sizi Tercih Etmekmi Asla !

 • Veysi E.
  18 Ağustos
  01:49

  Henüz Muhattab Bulabilmiş Değilim Hala Cevap Yok

 • Veysi E.
  14 Ağustos
  02:38

  Önemli Olan İletmek Değil Çözüm Üretmek Facebook Hesabınızdan Size Şikayetimi Belirtiyorum Siz Bana İletişim Bilgilerinizi Ve Fatura Bilgilerinizi Paylaşın Diyorsunuz Sizce İletişim Bilgisi Yazılmadanmı Şikayet Ediliyor Web Siteniz Üzerinden ?

 • 13 Ağustos
  20:05

  Sayın Veysi ERYILMAZ ;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Ayşe YILMAZ
  Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  444 3487
  www.dogtas.com.tr