Doğtaş Mobilya Değişimi Yapmıyor.

Hacer İ. |

Koltuğu katalogdan seçtik. Oturulacak yeri çok dar rahat etmiyoruz. Açılınca arka yaslanma yeriyle yatak arasında koca bir boşluk kalıyor. Bu şekilde kim rahat eder anlamadım. En önemlisi yıllar sonra bir koltuk alıyorum salondan başka oturacak yerim yok hiç rahat etmediğim bir koltukla kaldım. Müşteri memnuniyeti belgesi alan bir firmaya söylüyorum, ben müşteri olarak memnun değilim ayrıca bayiiniz beni başından savdı. İlgi sıfır açıklama sıfır gereğinin yapılmasını istiyorum, her şekilde hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hacer İ.
  17 Mayıs
  23:51

  ben emine toroğlu ama komşumun bilgisayarını kullandık.doğtaş ın bilgisine.

 • Hacer İ.
  17 Mayıs
  23:50

  kesinlikle değişim yapılmıyormuş.bayii ile görüşün dediler müdür yerinde bulunamıyor .

 • 14 Mayıs
  13:37

  Sayın Hacer İNCE;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Ayşe YILMAZ
  Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  444 3487
  www.dogtas.com.tr

 • Hacer İ.
  14 Mayıs
  13:01

  ben bayiide anlattım istediğim mobilyayı not aldılar ama gelen mobilyanın alakası yok.ayrıca ölçüleri şöyle vs gibi bilgilendirme yapmadılar. ben mobilyayı görmeden aldım. geldi eşim kilolu oturup rahat etmiyor zor sığıyor. bayiiden şikayetçiyim yeterli bilgilendirme yapmadı yanlış mobilya getirtti. koskoca bir firmasınız akrabalarımda sizden alışveriş yaptı memnun bende memnun olmak istiyorum lütfen yardımcı olun bayii ile aramızdaki sorunun çözülmesini bana bir çözüm üretilmesini istiyorum mağdur oldum.