24 Ekim 2016

Doğtaş Mobilya: Bir Daha Asla!

Mayısta Doğtaş Mobilya'dan Carina C koltuk takımı siparişi verdik. Teslimatı beklerken, beğendiğimiz kumaşın üretimden kalktığını söylediler ve koltuğu başka bir kumaş ile kaplamayı teklif ettiler. Israrlarımız sonucunda gecikmeli olarak beğendiğimiz koltuğu teslim ettiler. Bu gecikmeyi sineye çektik, "yeter ki kolduk gelsin" derken, arızalı devamlı ses gelen arızalı koltuk teslim ettiler. Gene ısrarlı aramalarımız sonucunda zahmet edip geldiler; koltukta hata olduğunu ve başka bir zaman gelip koltuğu götüreceklerini söylediler. Gene ısrarlı aramalarımız sonucunda "zahmet edip" koltuğu götürdüler. Ses arızasını giderdiklerini söyledikleri koltuğu teslim ettiler. Fakat koltuktan gelen sesler daha da arttı. Israrlı aramalarımız sonucunda tekrar geldiler ve arızanın devam ettiğini söylediler. Şimdi gene ısrar etmemize rağmen "zahmet edip" gelmelerini bekliyoruz. 6 aydır bekliyoruz!

İlker 574 Okunma

Cevaplar

  • İlker 06 Haziran 2017

    Şikayetim hala giderilmedi. Yasal yollara basvurmak için servis kayıtlarını istiyorum, onu da vermiyorlar. Doğtaş mı? asla, aSLA, aSLA... .

  • İlker 24 Ekim 2016

    Sayın Doğtaş Mobilya, size ısrar etmeden geri dönüşünüzü beklersek, o kalitesiz koltuğunuzun garanti süresi biter! Bir satış müdürü olarak söyleyeyim ki, sizin kadar lakayıt bir firma görmedim ve duymadım. İnan ki Doğtaş ismini duymak bile istemiyorum. Hakkımı yasal yollardan arayacağım.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın İLKER Y. Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön