11 Ağustos 2015

Doğtaş Mobilya Bayilerinden Bihaber!

Çerkezköy Ercanlar Mobilya salon ve TV ünitesi takımına etiket fiyatları üzerinden %25'e yakın indirim uyguladı ve elden ödeme kolaylığı sağladı, ürünleri teslim almadan önce yaklaşık 8000 TL para ödedim. Ürünler teslim alındıktan sonra sorunlar başladı. Zigon hediye sözü verildi tutulmadı, lambader sipariş ettim 500 TL'dendi 45 gün sonra arandım 650 TL olmuş.

Doğtaş Mobilya merkez bana yansıtıyor bende size yansıtmak zorundayım dendi iptal ettim. Toplu ödeme sözü verilmemesine rağmen Telefon ile sık sık aranıp para istendi. Doğtaş Mobilya ürünleri olmamasına rağmen piyasanın çok üstüne masa satılmaya çalışıldı. Tüm bu durumu Doğtaş merkeze 2 kez bildirdim geri dönüş yapılmadı.

Halil 436 Okunma

Cevaplar

  • Halil 11 Ağustos 2015

    Şikayetim size ulaşması ile birlikte Şube yine Sizden önce beni ve eşimi rahatsız etmeyi başardı. Teşekkürler Doğtaş Mobilya. Hakkımı başka yollar lada aramaya devam edeceğim.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Sayın Halil Emir AKÇA; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sevil Demir Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 3487 www.dogtas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön