18 Mart 2016

Doğtaş Mobilya Ayıplı Ürünün Değişmesini Talep Ediyorum.

Ben koltuklarımı yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve şu an koltuklarım sanki yıllardır kullanıyormuşum gibi bir görünüm veriyor. Koltuğun dikişleri attı ve servis gelip tekrar dikti. Daha sonra koltuğu bir iki hafta kullanmadan koltuğun arkasını zımbayla tutturdukları yer birer birer attı. Ayrıca inanılmaz baştan savma bir şekilde koltuğun arkası dikilmiş. Koltuk da süngerler bir yerde toplanmış yer yer kabarıklıkları ışık vurdukça bariz bir şekilde belli oluyor. Bu süngerlerin özentisiz konması hem üçlüde hem de tekli koltuklarım da mevcut. İkili koltuğun ise altında ki dikişler atmaya başladı. Tekli koltuğumun altı yırtılmaya başlamış. 6 aydır kullanılan bir koltukta bu kadar sorun varken servis değişim kabul etmiyor. Ben servisin tekrar tamir etmesini istemiyorum kesinlikle değişim veya iade istiyorum. Eğer servis hala ısrarcıysa en yakın zamanda tüketici mahkemesine başvuracağım.

Gökhan 484 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 18 Ağustos 2016

    Bu mesaj Doğtaş Mobilya Mobilya ile iletişime geçmek için değil bunu okuyan diğer müşteriler veya eşya almak isteyenler varsa onlar için yazıyorum. Ola ki bir hata yaptınız ve doğtaştan mobilya aldınız ve ayıplı ürün size gönderdiler hiç garantisi var diye güvenmeyin hatta üzerine para verip farklı bir mobilya talep edelim bari falan demeyin çünkü işe yaramıyor. Biz 4 parça koltuğumuzun yerine bir berjerden vazgeçip farklı bir modele karar vermek zorunda bırakılıp üzerinede 1600 küsur para ödemeyi kabul etmemize rağmen sonuç değişmedi 8 - 9 aydır neredeyse oyaladılar bizi keşke tüketici mahkemesine başvursaydık belki daha hızlı sonuç alırdık. Ama 9 ay sonra bile ve tüm sundukları seçenekleri kabul etmemize rağmen şu anda tek çıkar yolumuz Tüketici Mahkemesi Allah yolu kaza bela doğtaşa düşenlerin yardımcısı olsun.

  • Gökhan 31 Mart 2016

    Firma ile iletişime geçtik cumartesi günü tekrar gelip resim çektiler. Bugün aradılar ve koltuklarımın tekrar yapılacağını ve istersem kumaşı değiştirebileceğimi söylediler. Bakalım inşallah bir daha sorun yaşamayız.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi18 Mart 2016

    Sayın GÖKHAN TAŞ; Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön