Doğtaş Mobilya Ayıplı Ürün!

Raziye Ö. |

31.08.2015'te 2 tane 3'lü Mabella koltuk aldık. 4 bin TL'ye yakın para ödedik. Kısa süre sonra gıcırdamasını fark ettim. Açıldığında tam kapanmıyordu. Ayrıca kumaş da deforme oldu. Kollarında ve oturma bölümünde. Servis talebinde bulundum, 4 Kasım'da gelip incelediler. Makas değişeceğini ve sadece kol kısmını yeniden kaplanacağını söylediler kabul etmedim.

Sonra aynı sorun diğer koltuk da oldu. İlave olarak oturma ve sırt bölümünde kumaş çok buruşuk. Yeniden servis talebinde bulundum. 26 Kasım'da gelip incelediler. Servisin teşhisi: yine makas değişikliği ve koltuk sırt kısmında patlamanın mevcut olduğu. Kesinlikle tadilatı kabul etmiyorum. Ayıplı ürün olduğunu düşünerek iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Raziye Ö.
  08 Ocak
  12:13

  28.12.2014 tarihinde noterden ıhtarname cektık. Hala bir cevap yok. Suresı yarın doluyor. Anlasılan bundan sonra hakkımı tuketıcı mahkemesınde arayacagım.
  Buradan herkesi Doğtaş Mobilya konusunda uyarıyorum. Ben yandım siz yanmayın.

 • Raziye Ö.
  22 Aralık
  11:19

  Hala herhangi bir dönüş yapılmadı. lütfen ilgilenir misiniz. mağdurum.

 • Raziye Ö.
  19 Aralık
  10:22

  Hala tarafıma dönüş yapılmadı. Genel müdürlüğünüzede magdurıyetımı anlatan bir faks çektim. Resmen kırık koltuklarla oturuyoruz.

 • 14 Aralık
  12:29

  Sayın Raziye ÖZCAN ;

  Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz.

  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız Fatih ULUKIR sizinle irtibata geçecektir.

  Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız.
  Saygılarımızla,

  Doğtaş İletişim Merkezi
  444 34 87

 • Raziye Ö.
  14 Aralık
  11:55

  bütün bunları koltugu aldıktan 2.5 ay gibi kısa bir zaman dılımınde yasadık. Ayrıca ben aldığım koltuklarla kombın yapmak için 12 mt kumas satın alıp berjerlerımı ve sandalyelerımı kaplattım. Aynı kumas deformesının onlarda olmayacagının garantısı yok. Ayrıca takımım bozulacak. her gün maddı manevı olarak yıpranmış durumdayız. Kırık koltukda oturuyoruz. Doğtasın umursamazlıgıda cabası. Yetkılılere seslenıyıorum. bir an önce lütfen çözüm ıstıyıorum.