04 Eylül 2013

Doğtaş Mobilya Arızalı Ürün Teslimi!

Isparta Doğtaş Mobilya (Soyaltınlar Mobilya) Mağazasından 13/04/2013 tarihinde 0285609 fatura no ile koltuk takımı aldım. Aldığım takım 1, 5 ay sonra teslim edildi. Yaptığım incelemede koltuk takımının üçlüsü ile teklisinin arızalı olduğunu tespit ettim. İlgili satıcıya bildirdim. Firma 28/06/2013 günü servis gönderdi.

Servisin yaptığı inceleme sonucunda arızalı olduğu ve makaslarının değişmesi gerektiği bildirildi. Ancak; belirtilen arıza 3-4 ay geçmesine rağmen giderilemedi. Ne arayan oldu, nede soran oldu. Bu nedenle bugünden itibaren bir ay içerisinde bilinen arızaların giderilmemesi durumunda satın aldığım koltuk takımının satıcı firmanın kapısına yapacağım basın toplantısı ile bırakacağım.

Musfata 108 Okunma

Cevaplar

 • Musfata 25 Eylül 2013

  Arızalı üçlü koltuğun arızasını giderilmesi için 06/09/2013 günü servis gelmişti. Ancak; arıza giderilememiş olup daha çok arızalandırılmıştır. yani yapılamamıştır. Servis giderken koltuk takımım kasasının firmadan isteyeceklerini ve benim evimde arızalı mobilyadan döşemenin sökülerek yeni gelecek kasaya döşeyeceklerini söylediler. bende böyle bilr şey olamaz. yeni koltuk gelsin arızalıyı götürürsünüz dedim.böylece gittiler. Hal böyleyken servisin ayrılmasından sonra 20 gün geçmesine rağmen hala ne firmadan, nede servisten bil haber alamadım. arz ederim.

 • Musfata 25 Eylül 2013

  06/09/2013 arızalı mobilyanın arızasının giderilmesi için gelen servis mobilyayı tamamen bozmuş olup. mobilyada denge kalmamıştır. Servis giderken mobilyanın kasasını firmadan isteyip evimde yeniden döşeyeceğini söyledi. Yani benim evi tamir atelyesine çevirmek istedi. bende döşenmiş olarak yenisini getirip arızalıyı götürmelerini bildirdim. o günden 25/09/2013 yani bu güne kadar 20 gün geçmesine rağmen ne firmadan, nede servisten bir haber alamadım. böyle firmalar yüzünden dürüst firmalar da iş yapamaz oldular. arz ederim.

 • Musfata 07 Eylül 2013

  6 eylül 2013 günü saat 16`da servis gelmiş olup saat 18.30`a kadar 4 defa üçlü koltuk sökülüp takıldı. sebebi ise servisin yeni getirdiği makasın ikisinin de sol makas olması nedeniyle makasın biri takılıp denenmiştir. ama netice alınamamıştır. Nihayetinde arızanın giderilmesi için yapılan sökme ve takma neticesinde mobilyanın bağlantı vida yerleri yalama olmuştur. yani gevşemiştir.Bu nedenle tekli koltuğun tamirinden vazgeçtim onunda bozulacağı için. ama en kısa zamanda üçlü koltuğun yenisinin gönderilip eskisinin iade alınmasını. aksi halde tüketici mahkemelerine şikayette bulunacağımın bilinmesi hususunu önemle arz ederim.

 • Doğtaş Mobilya Temsilcisi06 Eylül 2013

  Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti bölge servisi tarafından en kısa sürede giderilecektir. Bilgilerinize arz ederim. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön