15 Kasım 2013

Doğtaş Mobilya 60 Gündür Teslimat Yapmadı!

22/09/2013 tarihinde oğlum için cool çalışma masası siparişi verdik. İstenilen meblayı kredi kartıyla taksitlendirdik fakat 15 gün sonra teslimat yapılacağını söylediler fakat 60 gün geçti ben ara ara aradım biz size döneceğiz denildi ama bu böyle olmadı. Ben muhatabımı bilmek istiyorum. Benim mağduriyetimi kim çözecek.

Ben oğluma verdiğim sözü tutamadım. 6 yaşındaki çocuğumu hem hayal kırıklığına uğrattım hemde mağdur ettim böyle olacağını bilseydim firmanıza hiç uğramazdım ve bundan sonrası için böyle düşünüyorum ve bütün arkadaşlarımıda bu olaydan haberdar ederek kötü reklamınızı yapıyorum. Bundan sonrasıyla ilgili olarak tüketici koruma hakem heyetine yarın dilekçemi ulaştıracağım.

Sibel 121 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi23 Kasım 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin bilgilerinin alınması için arandığında hattına cevap vermediği için şikayet kaydı oluşturulamamıştır. 444 34 87 numaramızı arayarak bayi ve fatura ismini bizlere iletebilir ise gerekli destek verilecektir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Sibel18 Kasım 2013

    bir daha Doğtaş firmasını tercih edeceğimi zannetmiyorum çünkü defalarca aramama rağmen hiç bir şekilde sorunum çözülmeye çalışılmadı tek söylenilen ürününüz gelmedi diye geçiştirildim sonrasında da ürün geldi ama hafta sonundan önce getirmeyeceğiz denildi velhasılı ben şikayet ettikten sonra ki gün akşam 6 da arandım ve ürün hemen geldi keşke çok daha önce şikayet etseydim kaymakamlığa dilekçe yazmıştım ürün gelmeseydi o yolu deneyecektim....bu kadar bekletildim ama bir özür dahi dile getirilmedi bu firmayı asla düşünmem hiç bir alışveriş için

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön