15 Ekim 2016

Doğtaş Mobilya 45 Günde Teslim Edilemeyen Yatak Başlığı ve Baza...

28 Ağustos günü Doğtaş Mobilya Pendik'ten yatak başlığı ve baza satım aldım. Sözleşme tarihine satıcı hanım kendisi tarihi hesaplayarak 15 Ekim yazdı. Son 10 günde Doğtaş Mobilya'yı 2 kez aradım. İki görüşmede de zamanında ürünün yetişeceğini bir sorun olmadığını söylediler. Ancak 13 Ekim'de aradığımızda zamanında yetişmeyeceğini haftaya olabileceğini söylediler. Ayrıca cumartesi günü kurulum talebim vardı. Bunu tekrar hatırlattığımda onu bilemeyiz, hafta içi de olabilir denildi. Burada 3 tane sorun var; 1) Aldığım ürün standart, katalog ürünüdür, özel bir talebim yok. Bu ürün nasıl 50 günde yetişmiyor, sözleşmeye uymuyor? Sözleşmeye uymayacakları tarihi neden veriyorlar? 2) Daha önce aradığımda neden bana gecikme söylemeyip oyalanıyorum? Gecikme neden ben aradığımda söyleniyor? 3) Zamanında teslim edememenin mahcupluğu bile yok, cumartesi talebim bile umursanmıyor, sadece akıl veriliyor.

Eren 301 Okunma

Cevaplar

  • Eren 19 Ekim 2016

    Şikayetim ile ilgili herhangi bir geri dönüş yapılmadığı gibi mobilyamın ne zaman teslim edileceği de hala bildirilmedi. Malı sattıktan sonra Doğtaş Mobilya müşterisi ile ilgilenmiyor.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın EREN D. Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön